reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
marta ja już wyprasowałam m koszule :-phehehehehe
dzoanka jak Ci zostanie tych pysznych ciast to wyślij mi w paczce po świętach :-D
anisiaj zdrowiej skarbek :* ;-)

aga
jak Kubuś zaakceptował butelkę ??? dajesz bebiko, bebilon ??? i jaką masz butlę ?? avet ???



dobranoc moje laseczki :*
 
uuu Marta nam dała Zenona ;)

4 godziny pakowałam dzisiaj prezenty, z przerwami oczywiście, jestem trupem :)

Dziewczynki, gdybym nie zajrzała - razem z całą moją rodzinką życzę Wam dobra i spokoju na ten czas. W załączeniu cała nasza 4 (ktoś ukryty jest w środku, ale mój piernik dekorował M, tylko fryzurę mam nieświąteczną ;)) DSCF1146.jpg
 
reklama
Martuś, nie przejmuj się. Ja chyba sie na nią nie zdecyduję, bo ona w okolicy brzucha ma takie marszczenie, że jeszcze bardziej by mnie pogrubiła. Ja wiem jak ja wyglądam w takich modelach:-( Ale tak to mi się podoba
 
Do góry