reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Witam i ja!!!
Postaram się jeszcze wpaść dzisiaj do was, ale tym które szybciutko uciekają życzę spokojnych, radosnych, spędzonych w miłej atmosferze świąt!!!!

Anisiaj, współczuję. Ja bez ciązy jakbym zjadła takie coś na noc to na bank pół nocy jestem chora.
6-kowa super, że nic się nie stało twoim rodzicom ani tamtym ludziom. Samochód rzecz nabyta, zdrowie najważniejsze.

Powiem wam, że w tej przedświątecznej bieganinie zapominamy o najważniejszych sprawach. O tym, że święta możemy spędzić z rodzinką, zdrowymi dziećmi, w domu, przy choince, a nie w szpitalu. W drugi dzień świąt, mamy mszę za moją mamę, to będzie już 12 rocznica :-(
 
Kochane moje!! ;-)

Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie
każdy złoży życzenia od siebie,
łamiąc się opłatkiem nawzajem
każdy wtedy ciepło podaje.
Tak prosto do serca słowami
ze świątecznymi życzeniami.
I siadamy do stołu wokoło
kolędy śpiewamy wesoło,
choinka migocze lampkami
przybrana kolorowymi bombkami.


kartka.jpg
 
dziewczynki moje naukochansze

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego
Narodzenia pragnę przesłać Wam Kochane
najserdeczniejsze życzenia. Niech
nadchodzące Święta będą dla każdej z was
niezapomnianym czasem spędzonym
bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju,
radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich dla Was osób.
A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem
życzę Każdej z Was również dużo zdrowia i
szczęścia. Niech nie opuszcza Was
pomyślność i spełnią się te
najskrytsze marzenia.
 
Kochane moje ja sie tylko witam i tylko chce życzyc zdrowych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia :-*

Ktoś na trąbce pięknie gra,
tę melodię każdy zna
Cicha noc, święta noc...
Każdy sobie ją tak nuci,
Serce nasze też się wzruszy,
że już nadszedł piękny czas,
który kocha każdy z nas.
Tam w stajence na nizinach,
na świat przyszła ta dziecina.
Wszyscy pokłon jej składają
i królowie przybywają.
Tak niech wszystkie te radości,
dziś ogarną nasze troski.
A Bóg zdrowia, siły daje
i w Rok Nowy nie przestaje. Życzy anaberek z rodzinką.
 
A ja już jestem po wigilii w domku, m chrapie bo sobie wypił z moim szwagrem i ja wracałam mały miał kolkę i 2 godziny siedziałam z nim w osobnym pokoju a reszta smacznie sobie jadła hm.... Jutro z rana jedziemy do siostry m i po teściową ( będzie do środy) Buziole kochane
 
reklama
Do góry