reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

W którym miejscu Ty masz brzuch ja to mam bebzol mega wielgachny a w tej kiecce to już w ogóle

widzę że już nikogo nie ma więc Słodkich snów i jeszcze raz zdrowych wesołych.
Jutro nie wiem czy zdążę zajrzeć do Was bo wyjeżdżamy jak mi się nie uda to w pierwsze święto- buziole :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem zmęczona masakryczne a jeszcze w kuchni mi trochę zostało roboty:(

Kuba uśpił tatę i nie śpi:))

Anisiaj cudne te pierniki:))

Bietka daję Kubie bebiko w butelce z aventu tak samo jak starszej dwójce i herbatkę z Hipp ułatwiającą trawienie:)) przy starszych się sprawdziło więc teraz nie kombinuję:))

Kochane moje

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!
 
Pojawiam się na chwilkę kochane i dziękuję za wsparcie!!!
Mój tato jechał z mamą na zakupy i zjeżdżając z góry po prostu nie wychamował i walnął w bok innego auta.U nas jest straszna szklanka na ulicach.
Moim rodzicom ani tamtym ludziom z drugiego auta na szczęście nic się nie stało.A mama mi mówiła,że 2 minuty przed tym zderzeniem pasy zapinała,gdyby nie one to by przez szybę wyleciała.Samochód rodziców ma uszkodzoną chłodnicę,przedni zderzak i reflektory,a te drugie auto pogięte drzwi i pokrzywione przednie koło_Oba auta pojechały do warsztatów na lawetach.

Po tym zdarzeniu jak tylko mama do mnie zadzwoniła,to ja z m pojechałam do nich i sama na oczy musiałam się upewnić,że są cali i zdrowi.

Do tej pory jestem w szoku i padam już na pysk,bo piekłam jeszcze dziś schab ze śliwką,sernik i ciasteczka a'la Evel.

Dziewczynki życzę Wam zdrowych,spokojnych świąt pełnych miłości i pojednania-niech radość z narodzin Zbawiciela towarzyszy przez cały rok!!!
 
Kotenienki ;*

Jestem mega padnieta jak wstalam o 7 i wzielam sie za gotowanie pieczenie i sprzatanie to dopiero usiadlam...Oczy mam juz na zapalki ale wpadlam na chwilke do Was ;)

Kotenienki moje zycze Wam radosnych i pogodnych SWIAT zeby byly magiczne i spedzone w milej rodzinnej atmosferze...

Dzis zastanwialam sie jak przetrwac jutro...

DOBRANOC :)))
 
reklama
Do góry