reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Witam się i ja kochane dziewczynki!!!
Ja wszystko w zasadzie mam już zrobione.
Jestem padnięta i jest mi smutno!!!
Moje drogie proszę o modlitwę,bo moi rodzice mieli wypadek samochodowy w mieście,a ja jeszcze nic nie wiem.
_________________________________________________________________________________
 
reklama
Uuuuuuu, tak mało postów do nadrobienia? Obijacie się Kochane;-)
Oglądam teraz "Bez twarzy" na dwójce, uwielbiam ten film.
Szóstkowa Mamo, trzymam &&&&&&&&&& za Twoich Rodziców, żeby wszystko dobrze się skończyło.
Anisiaj, jak się czujesz dzisiaj?
Miłego wieczorka
 
Dzoanko, tak sobie, ale zapierniczam jak dzika i nie mysle o tym ;) gardlo mi dokucza, zmarzlam na kosc w kosciele, zobaczymy, co bedzie jutro. Dzieki za troske ;*

Wracam do pakowania prezentow, a u Was juz wszystko zrobione?
 
Anisiaj, M jest w trakcie robienia sernika, ja już zrobiłam biszkopt i zwinęłam do rolady, jutro dorobię krem z bitej śmietany i dokończę roladę. No i jutro jeszcze upiekę ciasto marchewkowe, a M tez jakieś ciacho ma dopiec. Mieszkanie posprzątane, choinka ubrana, tylko czekać na pierwszą gwiazdkę.
A właśnie, jeszcze muszę popakować prezenty, ale to akurat przyjemność, nie obowiązek:-)
 
reklama
witam,

ja porobiłam prawie wszystko, tzn. pazurki schną... i pięty by się przydało, ale może jutro butów nie będę ściągała :-D
zmęczona jestem :-p dziecko nie daje taryfy ulgowej na święta... oczy mnie bolą... :nerd: i idę się położyć, taką miałam ochotę obejrzeć sagę zmierzch ale nie dam rady, zasnę na początkowych napisach :-D

6 mamo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj znać kochana :* chociaż na g

dziewczynki mogę zajrzeć do Was dopiero jutro wieczorem... jak już wrócimy, położę Igorka...
więc każdej z osobna życzę

SMACZNEJ, RODZINNEJ I PACHNĄCEJ CHOINKĄ KOLACJI WIGILIJNEJ

6bf4928300156506f2da.jpg
 
Do góry