reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Witam i ja :))

Humor mam do dup....y, od rana nie ma wody bo jakaś rura pękła i szlak by to trafił a ja mam tyle roboty

Aniołkowa witaj:))

Bietka ja chętnie taką kawusie:))

Marta cieszę się strasznie że leżaczek się sprawdza:))) napisze wam na g resztę:((
 
Ja sie witam M mnie wkurza bo zalozyl sluchawki i mu kur** przeszkadza odkurzacz bo nic nie slyszy, pomalu konczy mi sie cierpliwosc jak nie chce pomagac to niech chociaz mi nie przeszkadza i zajmuje sie dziecmi:wściekła/y:

Mowie mu ze nie chce jechac do mamy dzisiaj na obiad (w niedziele zawsze jezdzimy) bo bedziemy tylko przeszkadzac, ale on swoje ze bedziemy pomagac tylko co to za pomoc z dwojka krzyczacych maluchow.
 
Wpadam do was, powoli gotuję obiadek, mieliśmy gości na kawce, przyjechała szwagierka z mężem i dzieciaczkami. Też mam jeszcze kupę pracy. Dziisaj muszę upiec drugi sernik i dokończyć ciasto z masą.
Scoti, może twój m potrzebuje przedświąteczny wpier*ol, bo się nieswojo czuje??:-)
Aga współczuję, nienawidzę jak są awarie z wodą, bo wtedy okazuje się że woda jest non stop potrzebna.
Bietka, już jadę do Ciebie na kawkę, za ok 1,5 godz bedę:)
 
czesc dziewczynki :-)

wczoraj dojechalismy droga bardzo sliska momentami lodowisko ale m powolutku jechal.

Borys wczoraj dostal kleik do mleka i spal po te porcji prawie 6godz. ale pozniej w nocy nadrobil budzil sie co godz.

dzis tez marudny teraz mi usnal na rekach.

Marta suoer ze lezaczek trafiony i pewnie raczki tak nie bola ;-) i mozna cos zrobic.

Anisiaj gratki za wczorajsza wizytke i duzo cieplych usciskow :-*

Aga wspolczuje akurat przed swietami ale jest szansa ze to naprawia dzisiaj.

milego popoludnia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry