reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Marta-to mu powiedz że dziecka głodziła nie będziesz:sorry: ja tez często jem co chwile ale małe porcje :tak:kiedyś w nocy jadłąm bigos to było szaleństwo:eek:Joweg-myśle ze nasza Scoti poprowadzi tabelke nadal dopisze nowe staraczki:-)
 
reklama
Joweg-już mamy kwiecień szybko zleci i zaraz maj później duży brzusio będziemy sie w lecie męczyły na upałach:-D
 
No ja niestety sobie nie pogadam z wami na tym wątku bo internet na tej wiosce chodzi makabrycznie co chwila mnie wywala a z mojego telefonu nie mogę wejść na ten wątek jako jedyny bo na resztę wchodzę bez problemu tylko tu nie mogę. Teraz pisze z telefonu M i wszystko bez problemu chodzi tylko mi coś nie działa :| także ja mam lipe:-(
 
Anaber-to masz przechlapane brakuje nam tutaj ciebie bedziesz musiała koniecznie nadrobić:-) Justi- powiedz cos o sobie więcej?
 
Joweg-napewno poprostu musisz do wszystkiego podchodzic na spokojnie i bez nerwów:-)bedzie dobrze taka twarda kobieta jak ty to nawet te trojaczki bedzie dała rade pod sercem nosić i urodzić:happy:
 
anaber to wracaj do nas szybko
joweg mój syn urodził sie w 38 tc a córka dokładnie w dniu terminu czyli 40 tc
justi witam
 
reklama
Do góry