reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przepisy ;-)

nikus jasne ze tak, mozesz cos napisac polewą czekoladową(ale taką gęstszą) możesz tez dostać pisaki do tego lukrowe w sklepie lub coś za pomocą posypek ułożyć.
maleństwo superrr torty, też lubię tortownię ale jednak to dość drogi portal a na allegro idzie dostać rzeczy kupę taniej, przykład zestaw do modelowania masy wa identyczne komplety sprawdzałam!!! tortownia 119,99 a na allegro kupiłam za 19,99 !!! skąd taka przebitka nie mam pojęcia!!!!!
 
reklama
nikuss no mozesz na gore ciut gesciejszy zrobic ale jak dobrze sie juzz stężeje to i tak nie powinno być problemu

moje wypieki na wczorajszą rocznicę.. ciasto orzechowe z kremem waniliowym IMG_8514.jpg rolada z musem jabłkowym(własnej roboty)IMG_8520.jpg chlebek bananowy KotyIMG_8524.jpg hm.. chyba juz go kiedyś robiłam jest ok, ale jakoś nei zachwycił mnie tak jak Was wszystkich, jednak będę zdecydowanym zwolennikiem keksu Mły :):) ale pewnie i chlebek jeszcze kiedyś zrobię, fajny wilgotny, ładnie wyrósł, ale jakiegoś szału na mnie nie zrobił. Na foto nie ma jeszczze sernika z jogurtu greckiego, nie załapał się... ale ponoć jest bardzoo dobry!
 
asko- az mi ślinka pociekła:p

Tez kiedys robiłam chlebek babanowy, wsumie dwa, bo akurat szlam do mamy na kawe i jej tez zrobiłam (bo naprawde błyskawicznie to idzie) i tj Asko, po komantarzach dziewczyn spodziewałam sie Bóg wie czego;p ale nie powiem bardzo fajny jest



Aha... jeszcze pytanie Asko do Ciebie:) Lepiej podac nasaczony czyms biszkopt, czy suchy? Moze byc np nasaczony pinacolada? tzn tak troszke zmieszanka z woda przegotowana? czy czyms innym lepiej nasaczyc?
 
Ostatnia edycja:
nikuss koniecznie nasąćz, nawet najlepszy tort będzie do dupy jak biszkopt będzie suchy, ja z reguły nasączam, albo herbatą z wodą, albo rumem z wodą, zdarzyło mi sie też dolewać spirytusu do ponczu lub do kremu:)

hehe mam jeszcze wszystkiego w lodówce pełno na jutro więc zapraszam na kawę i ciacho:)
 
nikus zgadzam sie z asko ja tez zawsze nasaczam czasami nawet i woda z cytryna bo nie lubie za suchych tortow:)
asko gdybym miala blisko do cb to bym cie nawiedzila heheh ta rolada taka apetyczna:D
 
łysa mam identyczny przepis nawet jest tu na forum czekoladowe ciasto doskonałe, jest przepyszne!!! smakuje jak ptasie mleczko z milki mniammmmmm
 
reklama
Asko dziekuje, przynajmniej nie musze sie martwic że bedzie nie dobre skoro mowisz ze pycha :* mam tylko nadzieje że sie schlodzi bo cos chyba pokickalam z zelatyna :baffled:
 
Do góry