reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przepisy ;-)

lysa bardzo fajny tort!!!!
nikuss moge poszperac w moich sprawdzonych przepisach:0 tydzzien temu zajadalismy na ur. męża taki: IMG_8393.jpgjest przepyszny i moim zdaniem nie jest trudny, jedyny jego mankament to krem z jajek ubijanych w kapieli wodnej ale moim zdaniem i tak łatwy(może być w wersji waniliowej), chyba że ktos nie toleruje "surowych jajek" oj ale mi się usmiechnęła gęba na widok tej fotki.

ja uwielbiam torty na biszkoptach, krem robiony, lub z torebki, do tego jakas polewa lub kremem cały wysmarowany, czasem zalany galaretką z owocami.
A co preferujecie? będzie łatwiej cos wymyślić.

Mła !!! dziękuje, dla mnie to mega komplement:* choć jestem zdecydowanym samoukiem
 
reklama
nikuss tu masz przepis, ale na początku wcale nie jest łatwo zrobić ja tak jak powinna wygladać itp itd, mi to zajęło kilka prób a i tak czasem mi się zdarzy kupić masę cukrową na allegro w paczuszkach:)
Masa cukrowa – Przepis jak przygotować masę cukrową

tylko ona nie moze byc stosowana bezposrednio na bitą smietanę, tort musi byc wysmarowany albo marmoladą z wierzchu albo kremem, bo bita rozpuszcza masę cukrową.
 
Asko, Kochana, zauważyłam, że nie tylko specjalizujesz się w tortach i ciastach, ale też że uwielbiasz czekoladowe :) :*
 
Mła nie znam osoby która by jej nie lubiła choć w jakimś minimalnym stopniu.
Lubię bardzo ale staram się jej nie jeść a jak już mnie łapie to ew. gorzką, w tym torcie są 2 tabliczki gorzkiej ale na dużą tortownicę. No i nie da się ukryć że ostatnimi czasy piękę bardzo rzadko. Na poniedziałek wymyslilam sobie ciasto orzechowe-znalazlam przepis w gazetce, roladę z musem jabłkowym i sernik z jogurtu greckiego(tez znalazlam w gazetce) chcę wyprobowac co to warte. Jednak chlebek bananowy poczeka na lepszą porę:p Muszę spasować większej ilości osob dlatego coś z kremem, owocami, i serem;p
nikuss wiesz co u mnie w poblizu nei znalazlam nigdzie w sklepie takiej masy, ja zamawialam tylko przez allegro albo robiłam sama. nie mam fotki tortu ktory robiłam z tą masą ale był to biust dla mojego brata na 30 urodzinki, super wyszedl, masa była robiona i niestety ciut mi się rwała ale to był mój pierwszy raz wtedy ;p;p
 
no ja mam wizje na torta z cyckami i nie wiedzialam z czego te cycory zrobic, to stwierdzilam ze z okragłych biszkoptów a pisakami cukierniczymi domaluje sylwetke koboety;p
 
Wczoraj zrobiłam chlebek bananowy wg przepisu Koty ;) Baaaaaaardzo dobry i szybko znikał, dziś dałam trochę teściowej, dzwoniła i mówiła, że pyszny ;) Będziemy robić co jakiś czas żeby się nie znudziło ;)
 
reklama
malenstwo sliczne dziela:) ale ja niestety nie zdarze juz zamówic takiej masy, bo juto robie tort.

Czy jak wysmaruje torta kremem takim jak do przekładania, to bedzie mozna cos nabazgrac na górze?po boku beda jakies orzeszki czy cos
 
Do góry