reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Ja chodzę :) sukienki żadnej z posiadanych nie ubiore bez bo majtale na wierzchu. A kupować nowych rzeczy ciążowych nie ma sensu jak poród za chwile.

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
ja noszę ostatnio sukienki z leginsami pod spodem...bo też mi ida bardzo do gory przez brzuch. poza tym w ten upał mi się uda odparzają bez leginsów, bo wszędzie pot cieknie. :baffled:
 
Dzisiaj nie zrobiłam zdjęcia, to wstawione jest sprzed tygodnia 34+0. Najlepiej widać w bieliźnie ale nie będę wstawiała tego horroru ;) Mamakulka tyłek wydaje się malutki bo brzuchy nam przodują :)
 

Załączniki

  • 20160628_095229.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    20160628_095229.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    38,9 KB · Wyświetleń: 125
Spotkałam znajoma na mieście to nie dowierzała jak powiedziałam który to tydzień, nie mniej jednak jest dużo większy niż miałam z córką....To zdjęcie w dniu porodu, robione z bliska więc i tak wydaje się większy niż był w rzeczywistości :)
 

Załączniki

  • 2014-01-31 09.46.01 - Kopia.jpg
    2014-01-31 09.46.01 - Kopia.jpg
    326,7 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry