reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Nasze brzuszki

Polcia177, Ty pisałaś, że przytyłaś 12kg?a gdzie Ty masz te kg? Chyba że przed ciążą byłaś bardzo chuda, wyglądasz świetnie.
 
reklama
No mowia mi ze nie jest tragicznie ale jak sie przyjzec to rece uda tylek to maaaam. Bylam szupla ale nie jakas chudzina straszna.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
To źle Ci mówią, nie jest tragicznie, jest po prostu dobrze:), ja tam grubego udka nie widzę, a wzrok mam bardzo dobry:)
 
U mnie wszystko idzie w nogi - w łydki i uda, a po twarzy, po rękach i na klatce piersiowej jestem szczupła (powychodziły mi tam nawet niestety żyły). Mam 170cm i ważę teraz 67,8kg.
 
a to mój brzuchol.
wg om 33tc, wg wymiarów dziecka z USG 35tc

35tc.2..jpg
 

Załączniki

  • 35tc.2..jpg
    35tc.2..jpg
    392,9 KB · Wyświetleń: 384
reklama
Do góry