reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
A ja mam moje drogie 180 cm a mój mąż 2 metry, pierwszy synio 4200 gram a teraźniejszy synio juz o prawie 2 tygodnie większy więc guliwery jesteśmy, a mi poszło trochę w uda ale sie przydało bo bardzo szczupła jestem tak czy siak stan na dziś 13 kg na plusie [emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam moje drogie 180 cm a mój mąż 2 metry, pierwszy synio 4200 gram a teraźniejszy synio juz o prawie 2 tygodnie większy więc guliwery jesteśmy, a mi poszło trochę w uda ale sie przydało bo bardzo szczupła jestem tak czy siak stan na dziś 13 kg na plusie [emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1465197223508.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1465197223508.jpg
    1465197223508.jpg
    65,6 KB · Wyświetleń: 485
oj juz nie takie guliwery, w podstawowce mialam kolege ktory w 4 klasie mial juz 180, jego siostra z 6 klasy tez taka wielka byla, jak rodzice ze starszym rodzenstwem przychodzili do szkoly to glowami ponad tlum innych rodzicow wystawali, wszyscy 190-200+ :D wy jeszcze w normie ale faktycznie nie dziwne ze i dzieciaczki wieksze :D
 
oj juz nie takie guliwery, w podstawowce mialam kolege ktory w 4 klasie mial juz 180, jego siostra z 6 klasy tez taka wielka byla, jak rodzice ze starszym rodzenstwem przychodzili do szkoly to glowami ponad tlum innych rodzicow wystawali, wszyscy 190-200+ :D wy jeszcze w normie ale faktycznie nie dziwne ze i dzieciaczki wieksze :D
Mojemu 9 latkowi kupuję ubrania na 11-12 lat, stopa 37 ratunku [emoji6] dobrze niech rośnie ma po kim [emoji2]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolanka to u nas podobnie, ja 178 a mąż 196 ( jak się urodził miał 62 cm i 5 kg :) Strasznie bałam się że będę musiała rodzic tak wielkie dziecko jak on ale córka chyba poszła we mnie bo urodziła się 53 cm i 3400 za to teraz jest wyższa prawie o głowę od rówieśników :) Synek zapowiada się około 3800-4 kg :)
 
reklama
Tez nie mam lustra do selfie :D co to apka?

31 tc Ignaś [emoji175]
Milestones :) sa nie tylko "grafiki" na brzuszki, ale tez dla maluszkow :D
Polecam tez aplikacje Baby Sleep Sounds- przez nia zrezygnowalam z zakupu Szumisia i zaoszczedzilam sporo pieniedzy :D i nawet jesli nie na kazde dziecko takie dzwieki dzislaja, nie bedzie mi zal bo byla darmowa :D
 
Do góry