reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Cwiczenia mięśni brzucha można zacząć po 3 mies od porodu



Chyba to jednak różnie jest. Mi gin powiedziała, że jak sn i będę się dobrze czuć, to już po 6 tygodniach mogę zacząć brzuch ćwiczyć, tylko że ja ćwiczę brzuszek 5 lat i do 7 miesiąca na fitness chodziłam
 
Anielkaaa no coś Ty ja to się wstydzę. Jak mojemu Mężowi się wstydzę bliznę po cc pokazać choć jest bardzo nisko a co dopiero brzuchol na forum:szok:. Ja na razie nie mam się czym pochwalić hihi
 
Mi też brzuszek nie doszedł do siebie ;-) a jak chodzę to trzęsie się jak galaretka :-D
Alice urodziłyśmy nasze szkraby w tym samym dniu :-) w piątek 13-go :-)
 
hej dziewczyny głowy do góry i cyce na przód:-) dopiero co rodziłyście, mamy to szczęście że do lata daleko:-D
 
Ja w ciąży myślałam, że mam piękny, gładki brzuszek, a po porodzie się okazało, że mam kilka małych rozstępów koło pępka. Na szczęście są blade:) Brzuch w sumie mam już niewielki, tylko taki raczej trzęsący się:) Macica na pewno się już obkurczyła. W sumie od dnia porodu ubyło mi do dziś 10kg:)
 
reklama
Do góry