reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

bakaalia ja tez tak myslałam u siebie, ale połozna mi mówiła że nie ma opcji żeby chudnąć, czy waga "stoi" bo przecież maluszek przybiera teraz i to najwięcej- no to co waga go nie wyczuwa????:-D
Ja poprostu wymieniłam baterię w wadze na nową:-D....no i okazuje sie że jednak przybieram i to w jakimś szale, dziś 19,6 kg na+ (chyba będzie jak w poprzedniej ciąży +22 kg)

fazerkam nie dołuj się, podobno nawet do 6 mcy zrzuca się dodatkowe kilogramy, no i też musi co być do zrzucania bo przecież karmimy cycami a to nie może iść z twojej masy tylko z tej dodatkowej ;-) a co do jeansów to tez kwestia nie wagi a szerokości bioder, które czasem poprostu już sie nie "wstąpią"- taka nasza kobieca natura :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja się nie zgodzę,że nie może waga stać w miejscu,albo spadać.Nawet jak dziecko rośnie to ono może sobie podjadać z naszych zapasów i mimo tego, że dzidziuś rośnie to waga może stać w miejscu albo i spadać. Duży wpływ ma też ilość wody odłożona w organizmie,bo może być tak że jest jej sporo i są obrzęki,a potem obrzęki znikają i masa ciała spada. Ja w ciąży schudłam 3kg przez dietę cukrzycową,a mała zagłodzona nie była,bo urodziła się prawie 3600. Po prostu 'objadła' moje zapasy.

Z tymi jeansami to też niby wchodzę,ale jakoś tak mi w nich ciasno - biodra już szersze,rozeszły się kości :-/
 
Asiuk u mnie waga ewidentnie stoi od prawie dwóch tygodni, a jestem ważona na każdej wizycie i ciągle to samo piszę położna w karcie ;-)
Więc chyba jest tak jak nice-girl mówi/piszę ;)
 
Mi została dycha po porodzie ale mieszczę się w jeansy ;) Dziwny ten świat ;p Prawda, że trochę mi spadały przed ale mierzenie ich wczoraj bardzo mnie ukontentowało ;)))))))
obstawiam ze dycha jest w cyckach, puckach i nietoperzach, mam graby jak zawodnik sumo ;)
 
Dziewczyny po CC - jak to jest z tym brzuszkiem? Ja mam taki miękki, lejący jakby. Czy on mi się zmniejszy? bo mnie to troszkę dołuje. Tu od góry troszkę opadł ale wyglądam, jakby była w kolejnej ciąży.
 
Dziewczyny po CC - jak to jest z tym brzuszkiem? Ja mam taki miękki, lejący jakby. Czy on mi się zmniejszy? bo mnie to troszkę dołuje. Tu od góry troszkę opadł ale wyglądam, jakby była w kolejnej ciąży.

u mnie juz robi się płaski ale nie jest taki elastyczny a narazie nie chcę niczym smarować z uwagi na bliznę
 
Ja po sn ale brzuch też niestety miękki i taki flaczkowaty. Skóra się niestety rozciągnęła i obawiam się że brzuch już do wcześniejszej świetności nie wróci:/ U mnie już po I ciąży nie wrócił mimo tego że po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą:-(
 
Ja się wzięłam za swój brzuch po pierwszym porodzie i udało się - był chyba lepszy niż przed. Wierzę, że taraz też tak będzie.
Moja metoda - taniec brzucha:-)
 
reklama
a faktycznie nice- na to nie wpadałam że może dzidzia zjadac z naszych zapasów- ale tak idealnie przez kilka tygodni co do grama?:confused:


nie ma chyba różnicy w brzuchu czy po cc czy po sn (poza blizną)- trzeba wyćwiczyć, no i trwa to kilka mcy
 
Ostatnia edycja:
Do góry