reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Bo mnie wkurza najbardziej tym, że słowa dobrego nie powie tylko ciągle coś jest nie tak....wczoraj już sobie wymyśliła, żeby do niej w odwiedziny jechać z Małym a mi się ani śni....Mój M. nie chce się z nią kłócić, bo uważa, że przyda się jej pomoc. A z tą pomocą to różnie bywa.
 
dziewczyny jesteście wariatki :-D:-D:-D
A u mnie jest właśnie moja mama, sprząta, gotuje, podłogi myje codziennie, nie ważne że są czyste :-D
Teściowa dzwoni codziennie i pyta o małą, mówi że co wieczór całuje ramkę ze zdjęciem (babcie dostały prezent na dzień babci) oszalały kobiety.
Moja mama zaproponowała mi że po macierzyńskim może u Nas zamieszkać i zaopiekować się małą do roczku :szok::-D oszalała kobieta... już nie wspomnę że jest w stanie zostawić ojca i psa bo tak kocha wnusię :-D
 
Ja jestem 3 tygodnie po cc i mam juz nieduzy brzuszek, ale wlasnie taki miekki... Ale to pewnie normalne- w koncu brzuszek mial ostatnimi czasy duuuze rozmiary ;-) Potem porobi sie troche brzuszkow i bedzie ok.

A propo naszych Mam, to u mnie 2 tyg. byla Mama Meza, a teraz na tydzien jest moja Mama. Bardzo mi obie pomogly i sa zakochane w Wnuczce :-) Tak jak cala Rodzinka :-)

Nie wiem tylko ile waze (bede w weekend u Rodzicow to sie zwaze). Ludzie mowia, ze duzo juz schudlam i teraz jest Mama u mnie i mowi, ze marnie wygladam (choc mi sie nie wydaje, zebym jakos duzo schudla) i ze musze duzo jesc, zeby nie wpasc w jakas anemie, bo Dziecko duzo z z pokarmem wyciaga. I teraz duuuzo jem. Chyba cos w tym jest- no przeciaz musimy cos Dzieciaczkowi wartosciowego przekazac, wiec odchudzanie nie jest teraz najlepsza metoda. Cwiczenia tak, odchudzanie nie :-) A jak Wy uwazacie? Ograniczacie sie z jedzeniem, czy nie? :-)
 
Ostatnia edycja:
Mamy karmiace wg teorii potrzebują o ok 500 kalorii dziennie więcej niż ciężarne kobitki więc spoko Meliska jedz ile chcesz:-) wazne żeby wartościowo.

cieszcie się z teściowych i mam bo nie każda tak ma;-) moją mamę ukatrupić taka jest kochana aż do przesady-zagłąskac kotka na śmierć też nie jest fajne, teściowo na drugim końcu kija-ma nas totalnie w dupie i szklanki wody nie poda.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry