reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Kasia mam nadzieję, że ten piątek 13-stego będzie dla naszych Maluszków szczęśliwy.
Anisia ja też w ciąży zero rozstępów a tera przy pępku takie wokoło jakby się zrobiły.

Wiecie ja to się troszkę wczoraj zasmuciłam, bo mój M. powiedział, że mam taką obwisłą skórę i żeby ją czymś smarować. Ja na to, że smaruję ale to dopiero tydzień po porodzie. Nie dość, że się denerwuję tym, że mały z cyca się nie najada to ten mnie dołuje i w ogóle każe mi ciągle malucha w rożku nosić.
 
reklama
Alice nie dołuj się Kochana.. jesteś dopiero tydzień po porodzie!! a wyobraź sobie że nasze ciała do pół roku będą się "naprawiać" ja jestem trzy tyg. po i mam dalej spory brzuch i wiotką skórę ale wiem że jak tylko będę mogła zacząć ćwiczyć to biorę się solidnie do pracy! by moje ciało w lato wyglądało ładnie :-) nie smutaj się bo przekazujesz to swojemu maluszkowi! a co do rożka jak M. zwraca Ci uwagę to powiedz mu że w końcu to Ty jesteś mamą i wiesz co najlepsze dla Twojego dzieciątka :-) głowa do góry!
 
Kasia mam nadzieję, że ten piątek 13-stego będzie dla naszych Maluszków szczęśliwy.
Anisia ja też w ciąży zero rozstępów a tera przy pępku takie wokoło jakby się zrobiły.

Wiecie ja to się troszkę wczoraj zasmuciłam, bo mój M. powiedział, że mam taką obwisłą skórę i żeby ją czymś smarować. Ja na to, że smaruję ale to dopiero tydzień po porodzie. Nie dość, że się denerwuję tym, że mały z cyca się nie najada to ten mnie dołuje i w ogóle każe mi ciągle malucha w rożku nosić.

idz do sklepu i kup najdrozszy krem ujędrniający i każ mu smarować, jak taki mądry jest ;-)
 
Emm a wiesz, że tak pomyślałam, że jakiś drogi Vichy kupię czy coś w aptece...A dziś była u nas teściowa na chwilę i też do mnie, że mam jeszcze taki brzuch a córka jej koleżanki z pracy po cesarce to po tygodniu taka sucha wręcz jest. Nic tylko dołują człowieka.
 
Alice trzeba było powiedzieć, że tej koleżance to pewnie przy okazji zrobili liposukcję...A Ty nie jesteś wyrodną matką i dbasz, żeby dzidzia miała co jeść.

Potrafią wkurzyć!
 
Ona i tak się obraziła już jak pierwszego dnia o powrocie ze szpitala nie miałam siły odpowiadać na jej dobre rady... typu, że jak dziecko czkawkę ma to znaczy, że siku zrobiło...szkoda słów
 
Alice wiem jak to wkurza, ale ja to jestem wredna i zaraz bym teściówce odparowała że zamierzam zostawić taki brzuch sobie, bo jest podobny do brzucha tesciowej a mi sie to zawsze podobało:-p A jak jeszcze raz cie zaczepi o brzuch to jej powiedz ze masz taki, bo jestes znowu w ciąży- może dostanie palpitacji serca :-)
A vichy nie kupuj, bo to gówniane kremy i dolna półka- kup taki co przekroczy 200zł (Lieraca polecam) ale koniecznie za kase mężusia:-D i najlepiej idzcie do apteki razem.
 
reklama
Do góry