reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja z obserwacji innych dziewczyn i siebie zauważyłam, że brzuch po sn szybciej dochodzi do pierwotności. Po cc zdecydowanie dłużej.
Pozdrawiam
 
reklama
Ja z obserwacji innych dziewczyn i siebie zauważyłam, że brzuch po sn szybciej dochodzi do pierwotności. Po cc zdecydowanie dłużej.
Pozdrawiam
nie do konca, mój jest już mały, fakt flakowaty ale zncznie mniejszy, do rozmiarów sprzed ciazy brakuje jeszcze ale nie wiem czy kiedyś będzie taki jak przed;-)
 
ale w czym różnica czy sn czy cc? skóra tak samo rozciągnięta, tłuszczu tyle samo, przecież to ciąża wpływa na brzuch a jak moze wpływać sposób rozwiązani:confused: Może faktycznie trwa to dłużej, bo później zaczyna się go ćwiczyc, ale końcowy efekt zalezy chyba tylko od nas samych. ;-)
 
No przecież cc to nic innego, jak przecięcie brzuszka i macicy. Oczywiście, że jest różnica, czy przetną brzuchol, czy nie. Np po cc można zacząć ćwiczyć brzuszek po ok 10 tygodniach, a sn po 6.To jak nie ma różnicy, jak jest;-)
 
a moja koleżanka która miała cc tydzień po moim porodzie sn ma ładniejszy brzuch ode mnie :szok: ale co się okazało jej lekarz zrobił od prazy plastykę brzucha.. :szok: także babiczka się cieszy że jest 2 tyg. po porodzie a brzucha w ogóle nie ma :szok:
 
Bo na to jak wygląda brzuszek po porodzie duży wpływ ma to, jak się go traktuje przed ciążą. Ja swojemu daję jeszcze tydzień:-p Choć już jest dobrze - właściwie to z ciąży została tylko ciemna linia, a jeszcze tydzień temu nie wyglądał zachwycająco...:sorry2:
 
no ja uparcie twierdze że wygląd brzucha nie zależy od metody rozwiązania- ja po cc miałam zdecydowanie ładniejszy bebol niż niejedna po sn z moich koleżanek które na zywca widziałam. Bliznę mam tak nisko że jakbym się nie goliła to i włoski mi tam już rosną:-p.

Ale zdecydowanie trwa to po prostu dłużej, bo wczesniej te po sn mogą zacząć ćwiczyć;-)
 
Ostatnia edycja:
Mi po poprzedniej cc brzuszek ładnie wrócił do normy, a nawet jeszcze lepiej. teraz dalej nie zapnę się w swoje spodnie, no chyba że te, które były za duże. ale to przez biodra, mam nadzieję, że jeszcze zejdą... Po poprzedniej zeszły
 
reklama
Mi ogólnie ten leisty brzuchol przeszkadza najbardziej, bo tak to czuję, że nogi jakby schudły i ramiona. No ale czasu potrzeba cudów nie ma. Myślałam jednak, że wcześniej można zacząć ćwiczyć.
 
Do góry