reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

A ja nie wiem ile ważę po porodzie,a ciekawość mnie zjada.W środę idę z małą na ważenie do przychodni więc się też sama zważę:-)
 
reklama
Ja przed ciaza wazylam 46kg, przed porodem 62kg (czyli 16kg wiecej), a 2 dni po porodzie 58kg (czyli tylko 4kg mi ubylo). A teraz sie nie wazylam, wiec nie wiem :-)
 
u mnie 2 kg mniej niż przed ciążą (w ciąży +8kg), już wchodzę w jedne spodnie sprzed ciąży, reszta jeszcze trochę ciasna w pasie, ale już niedługo będą dobre :-)
 
jejuś jak czytam Was że ważycie po tak krótkim czasie mniej niż przed ciążą i mieścicie się bez problemu w swoje jeansy to zaczynam łapać doła :-( ja chyba jeszcze baaardzo długo nie założę czegoś normalnego z moich ubrań :(
 
fazerka nie doluj sie. Ja po porodzie nie wbiłam sie juz w swoje jeansy. Dupsko mi się rozeszło. Mimo diety i ciągłego ruchu zostało mi po pół roku 6kg. Dlugo nie mogłam zrzucic tych kg i tak wszystko nie zeszło...
 
Fazerka ale ja mam taką wagę tylko przez cukrzycę w tej ciąży, nawet nie wiecie jak mnie skręcało kiedy pisałyście o słodyczach. Po poprzednich ciążach musiałam kupić większe spodnie, w stare już się nie zmieściłam.
 
reklama
U mnie przed ciąża 65kg, przed porodem 69,5kg, 2 tygodnie po porodzie 62kg - czyli ostatecznie schudłam w ciazy 3kg:-) To wszystko 'dzięki' cukrzycy.
 
Do góry