reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Moja figura pasuje do swiat :p taki maly balwanek :rofl2: a co mieszania jedzenia to ostatnio maliny zagryzalam pomidorami :-) Moj T patrzyl na mnie jak na wariata :p probowalam go przekonac ze naprwade swietnie smakuje ale nie uwierzyl:-D:-D
 
reklama
myszka fuuuj jak Twój Ł. może jeść taki zestaw :-p bleeh..
lajtway Ty też nie lepsza :p oliwki z nutellą :-D

mój M. ostatnio zjadł pół tabliczki czekolady, wstał poszedł do lodówki wziął sobie żółtego sera, zjadł po czym dokończył czekoladę :szok: mi to jakoś nie pasowało.. a on nie widział w tym nic dziwnego.. blee
 
ale zestawienia :-D nutella i oliwki, czekolada i słone orzeszki, maliny zagryzane pomidorami WOW! WOW! WOW!

ja nie wiem jakim cudem ale mam tylko +7 kg :szok: jem naprawdę sporo i o bardzo różnych porach żaden problem zjeść o 3.00 w nocy dla mnie...
 
Ogladalam dzis rano "Pytanie na Sniadanie" i tam sie ginekolog wypowiadala, ze powinno sie przytyc 7kg w ciazy, a maksymalnie 12kg. Zrobilam takie oczy :crazy: i wyrazilam glosno moja dezaprobate... co On gada :-D
 
teoria a praktyka no cóż... :-) nie da się przejść ciąży książkowo, a jak jakiś Pan tak uważa to niech zajdzie w ciążę i to udowodni, swoja drogą ciekawe by to było :-) faceci w ciąży, dobre...
 
Melisa chyba jakby nic nie jeść to by te 7 przybrał.. xD
Mi Gin, powiedział że dla mnie dobrze było by 10kg przytyć.. jakoś się udało, chociaż jadłam wszystko ;)
 
Ja mam +16 i po jutrzejszej wizycie już nie staję na wagę:-D Lekarka mówi że spoko, położna jak mnie odwiedziła to mówi że dużo i że nogi mnie będą bolały, ale tak patrzy i mówi w końcu, ale gdzie te kilogramy, bo tak właściwie to ich nie widać:-)
 
ja przytyłam 7 kg póki co, ale mysle ze jeszcze ze 2 kg dojdzie. jem bardzo duzo i wszystko i ciagle slysze, ze za malo przytylam i za maly brzuszek jest. Póki mały miał dobra wage, to tam pal licho, ale jiak sie okazalo, że ma za niska wage, to lezalam i sie tuczylam strasznie. żarłam a nie jadłam:/ no i to nic nic nie dawało. moja mama przytyła w ciazy 8 kg i mysle, ze kazdy ma inna nature i w ogole sie nie ma co przejmowac:)
 
reklama
Melisa jakieś głupoty gadał w tej tv. Sam dzidziuś z wodami i łożyskiem to z 5kg będzie to tylko ze 2 kg w/g niego można przytyć ołł nołł. Ja najwięcej przytyłam od czasu, kiedy Maluszek zaczął obrastać w tłuszczyk czyli w ostatnich 3miesiącach. Po około 2/2,5kg na miesiąc. Teraz ma na plusie 11kg z hakiem:tak: i wydaje mi się, że jakoś tych kilogramów nie widać a co tam.
 
Do góry