reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

ja mam 103 w brzuchu. I 12 kg na plusie. Jak 1 kg na miesiąc będę tyć to będę szczęśliwa :) Oby 80 nie przekroczyć, bo będę zła :) Mam jeszcze 4kg zapasu i 10 tyg przede mną.
Ale patrząc na to jak wpierdzielam to wizja nei jest zbyt optymistyczna.... :-p
 
reklama
wow to chyba ja jestem w czołówce :szok: przestałam jeść słodkie.. zaczęłam się ograniczać.. dziś po 4 tyg. po ostatnim ważeniu weszłam na wagę i jest +16,5kg ginekolog mnie zabije... :szok: przez te ostatnie 4 tyg. przytyłam 3,5kg :angry: ja tą wagę chyba wyrzucę.. a u gina będę kłamać :wściekła/y:
 
fazerkam a nie zapisuje Ci lekarz poprzednich wag w karcie? Mi za każdym razem po ważeniu w gabinecie zapisuje więc chociaż bym chciała coś zamaskować to się nie da ;)
 
64 kg.. :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Od 3 dni młuce słodkie...
rekord: 4 kremówki papieskie, 3 WZ-tki, paczka ptasiego mleczka z Milki, do tego dwie filizanki kawy... i na koniec dnia mega ZGAGA

ciśnienie 100/40
praca serca 104
 
chyba zapisuje w karcie którą on prowadzi i ma ją u siebie w gabinecie.. tutaj nie ma takich kart ciążowych jak w Polsce :-)
hej, to może i lepiej.Bo jak ja w swoją kartę zaglądam jak mi waga do góry idzie:-D, to dołka łapię;-).Za tydzień wizyta i coś czuję, że nie będzie mi do śmiechu, jak mi GIN zwróci uwagę, że za dużo przytyłam. A podobno te 3 ostatnie miesiące dają największe skoki wagi.I coś czuję, że do 20kg dobiję. Ale co mi tam:-).A ostatnio mam straszną ochotę na kwaśne-mam ogromny słoik ogórków kiszonych mojej babci-pychota i wciągam pomarańcze:-)
 
reklama
ja wolę nie mierzyć, ale na pewno więcej :-p dobrze, że na wadze ciągle +6 kg tylko, dzięki cukrzycy, chociaż mnie skręca jak piszecie o jedzeniu słodyczy
 
Do góry