reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Ja przed ciążą miałam nadwagę -ważyłam 78 kg, teraz przytyłam 7 kg, ale głównie w tali, biodra bez zmian. patrzyłam na googlach to mój przyrost wagi jest prawie modelowy, ale się martwię jak zgubię te kilogramy. Przy mojej niedoczynności tarczycy będzie bardzo ciężko. Mam skłonności do tycia i teraz jeszcze ta cukrzyca ciążowa. Mam nadzieję że po ciąży nie będę miała problemów z cukrem.
 
Adak ja dzięki cukrzycy praktycznie od 2 miesięcy nie przytyłam wcale, mam od 5 do 6 kg na plusie, zależy ile czasu mam problem z odwiedzeniem toalety, niestety zawsze tak działa na mnie żelazo. Brzuch rośnie, mała też. Najgorsze przy cukrzycy jest to, ze codziennie śnią mi się jakieś słodycze, ostatnio eklerki z polewą czekoladową albo pączki. Jesteśmy dokładnie w tym samym dniu ciąży, może się spotkamy na sali porodowej na Starynkiewicza :-D. Będzie nam raźniej :-D.
 
Ja to się nie wypowiadam wogóle;-) U mnie jest +14 już. Tzn. nie przytyłam jakoś szczególnie bo widzę po ubraniach, te co były dobre przed ciążą to są dobre i teraz, jedynie brzuch i cycki:)
 
Znalazłam moja kartę z pierwszej ciąży, w 28 tc miałam na plusie 9,5 kg, a w 32 tc 13 kg, do końca przytyłam 16 kg, później 12 kg zrzuciłam szybko, a te 4 zostały do kolejnej ciąży, w którą zaszłam po roku od urodzenia pierwszego syna. W kolejnej przytyłam 13 kg, więc waga przed porodem była taka sama - 79 kg. Teraz ważę 74 kg dziś rano, mam nadzieję, że skończę również na 79 kg, a może trochę mniej, tyle że jestem wysoka - 175 cm.
 
8 kg na plusie a po dzisiejszym mierzeniu 100 cm w obwodzie. Już się śmiejemy że niedługo łatwiej będzie mnie przeskoczyć niż obejść :-D
 
iga73 Być może faktycznie się spotkamy. :-)Ja stwierdziłam, że ze dwa razy na tydzień mogę sobie pozwolić na odrobinkę gorzkiej czekolady ale nie w godzinach przedpołudniowych. Wtedy cukier skacze mi najbardziej i ciągle straszą mnie insuliną, ale na razie mała nie jest duża więc dają mi spokój. :happy2:Ostatnio mam napad na ryby i widzę że nawet śledź w śmietanie mi cukru specjalnie nie podnosi. Nie mogę doczekać się na kolejne USG. :rofl2:
 
A ja dzisiaj stan +12kg. Też poszukałam starej karty ciąży i normalnie ważę tak samo, tylko że teraz startowałam z 52 kg a wczesniej z 55.5 więc w sumie przytyłam więcej. Też jestem ciekawa czy się waga zatrzyma na poprzednich 68kg. Oby!
 
reklama
Do góry