reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Emmm, ja też mam mały brzuszek.Aż dziś się pana doktora o to spytałam, bo jak zobaczyłam w poczekalni panią w 20tyg, to się zdziwiłam, że ja mam mniejszy.Ale na usg maleństwo duże-nawet na 27tydzień.Więc nie martw się:). Ja 10kg na plusie-hmmm czy dużo to nie wiem, ale nie ma co się tym zamartwiać i głodzić.Bo kiedy wolno Nam szaleć z pysznościami, jak nie teraz:-D.
 
reklama
Byłam dziś u ginki i mam 4kg na plusie obecnie. Sam przyrost mały, ale już niedługo dobiję do 70kg! Łomatko - będę ważyć tyle co mąż!
 
Emm...:) powiem Ci, że ja nie miałam dużego brzucha do momentu, aż teraz Hanka się przekręciła!:D normalnie urósł w oczach:) a poza tym dziś koleżanka się spytała w którym jestem miesiącu i powiedziałam, że zaraz zacznę 7 to się mega zdziwiła, bo myślała, że to gdzieś 5...:) poza tym mi brzuch zaczął rosnąć dopiero od miesiąca:) wcześniej można było dojrzeć coś jak ubierałam obcisłe ciuchy:):)
 
reklama
Do góry