reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Emmm ciesz sie, uslyszalas, ze nie masz sie co martwic od lekarza to sie nie zamartwiaj.
Poprzednio do 30 tyg prawie wcale nie mialam brzucha, potem wywalil okropnie. Teraz mam 12 kg na plusie i ostatnio jak mierzylam bylo 110, ale ja mam bardzo duzy brzuch;-)
 
wiem bez sensu się martwić na zapas, tylko za mały brzuszek może świadczyć o zespole downa... kurcze, bo jak kogoś w życiu niepełnosprawność nie dotknęła, to w ogóle nie bierze pod uwagę, że coś może być nie tak i bardzo dobrze :) ale jak kogoś dotknęła, to trochę ciężko się nie martwić :)
 
Emmm nie masz o czym myslec? sprawdzalas karczek pod koniec 1 trmestru? pewnie tak, przestan myslec o chorobach. Mowie, z pierwsza mialam malusi brzuszek a dziecko mam sprytne i zdrowe przede wszystkim:tak:
mysl, ze jeszcze troche i przytulisz dzidzie;-)


poza tym zawsze cos sie moze stac, wyluzuj
 
reklama
Emmm masz mały brzuszek
-bo to pierwsza ciąża,
-bo może masz szersze biodra niż przed ciążą i one dużo mieszczą,
-bo możę brzuszek rośnie równomiernie a nie do przodu jak piłka i powstaje takie złudzenia
-bo taka twoja uroda

Ja przy pierwszej ciąży miałam dużo mniejszy brzuch niż teraz...może poszukam dowodów...jak znajdę to wkleję
 
Do góry