reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Asiuk w I-szej ciąży stosowałam Galenic i Vichy i rozstępy mi wylazły w ostatnim miesiącu, ale brzuch miałam wtedy ogromny. Teraz nie mam żadnych nowych, smaruję się sporadycznie bardziej dlatego, że mam suchą skórę.
 
Ja u siebie zauważyłam 4 rozstępy.ale to takie malutkie cholerstwa, długie na 1 cm. I w miejscu, którego już nie widzę, jak patrzę z góry. Ciężko je zauważyć, jak ścisne skórę to układają się w pękniecia. Nie wiem jak wam to wytłumaczyć :)

No ale koleżanka mi powiedziała, ze w ciąży czasem nie widać ich, po porodzie stają się widoczne.
 
Mi waga wyhamowała. Z duszą na ramieniu wlazłam dzisiaj i patrze, że jest taka sama jak 24 listopada nawet 1 kg mniejsza ;p

GośkaRW nie podoba mi się Twoja teoria o rozstępach, które są nawet jak ich nie widać. Nie możesz jej zmienić na inna pt: nawet jak są to ich nie widać?pls dla mnie ? ;)
 
reklama
Do góry