reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

pępek to mam już kuleczke od jakiegoś czasu;d a ten brzuch cholera smaruje dzielnie od samego początku. w poprzedniej nie smarowałam i nic nie wyszło a teraz cały czas czuje jak mi skóra pęka:/
 
reklama
a macie rozstępy? bo ja tyje malutko, za to cholery mi zaczęły wyłazić i to nie małe a takie wielkie bydlaki!
Ja mam rozstepy na brzuchu, piersiach,pupie z poprzedniej ciazy, a teraz moze jakies dwa nowe na brzuchu.Te stare sa blade i nie przeszkadzaja mi.


Wlasnie zmierzylam moj brzuchol i co... 112 cm w obwodzie!:szok:
 
Ostatnia edycja:
mi te rozstępy co miałam po Marcelku na brzuchu z 4 kreski to sie większe zrobiły, ale i z drugiej strony tez wyskoczyły z 5 kresek. ale sa nie ładne :( takie duże i czerwone.
a smaruje cholerstwo co dnia Mustela i mimo to powychodziły.
 
Maryś..a jakiej Musteli używasz? i ile razy dziennie smarujesz? i ile kremu używasz? i co najważniejsze czy przypadkiem po smarowaniu się kremikiem od razu się nie ubierasz..ja chodzę przez parę minut nago, a w tym czasie się maluję, czeszę, piję herbatę itd...tylko wtedy krem ma szanse się dobrze wchłonąć..bo inaczej ścierasz go ubraniem..
 
ja używam tego kremu Mustela
ale wiesz u mnie to druga ciąża. w pierwszej ciąży tez go używałam i nie było rozstępów, dopiero do porodzie pojawiły sie na brzuchu 4 kreski ale cieniutkie i jasne. a teraz te kreski po Marcelku sie rozlazły no i sie zrobiły nowe z drugiej strony.
ja teraz w brzuchu mam 122cm. to wiesz bylo co sie rozciągać :)
ale masz racje ze źle stosuje. bo ja posmaruje i od razu sie ubieram. ale naprawdę ja nie mam czasu na wchłanianie sie :))
jakoś mnie to za bardzo nie przejmuje :) znikną a jak nie znika to będą taki urok ciąży
 
no rozstępy raczej nie zniknął..jedynie zbledną...:):) niestety...no ja używam tego samego kremu:):) u mnie działa cuda (mam porównanie co do piersi i nóg, których nim nie smarowałam)...ehhh...mi też się nie chciało na początku czekać, aż się wchłonie, ale robię tak, że jak rano się szykuję w łazience do wyjścia to zaczynam od posmarowania się kremem i stoję na golaska i ząbki myję, maluję się i czas leci:)
 
Ja używam na zmianę oliwki lub kremu z Rossmanna Babydream fur mama. Póki co działa, oby jak najdłużej. Szkoda, że nie ma cudownego kremu na starsze rozstępy, bo takich to mam niestety sporo
 
ja tez ale z okresu dojrzwania jak mocno przytyłam po sterydach...ale w ogole mi nie przeszkadzaja :)
wlasnie sobie zamowilam jeszcze eri farmaceris krem ujedrniajacy poporodowy:) ziajke jeszcze mam...

ja sie przestaje powoli waga przejmować.
 
reklama
Nareszcie przekopałam posty i tu znalazłam Wasze doświadczenia z rozstępami.:-D
Ja w pierwszej ciąży nie używałam nic, zwykły balsam nawilżający i wylazły mi dopiero w ostatnim tyg ciąży, ale przybrałam 22 kg:szok: a wcale nie żarłam jak smok. Na cyckach i biodrach ale jakoś wogóle się nimi nie przejmowałąm. teraz jednak zrobiły mi się koszmarne centralnie na brzuchu wokół pępka i swędzą i przeszkadzają i nie chcę ich mieć :angry:. Do 5 mca olewałam i nic nie stosowałam ale teraz widze że muszę, bo wiem że jesli nie teraz jak są świeże to potem nie zlikwiduję ich. Tylko zastanawiam się co kupić na szybko. fissan sobie chwalą pacjentki w aptece, ale cena niska więc nie mam wiary;-), stosowałam od 2 mcy Pharmaceris ale do bani i jak dla mnie śmierdzi, nic nie pomógł bo "po nim" właśnie mi wylazły. Myslałam o Mustelii-jestem skłonna wydac tą kasę ale żeby pomógł a opinie czytałam różne:-? jest jeszcze Galenic za tą cenę, łądnie pachnie fajnie się rozprowadza ale czy skuteczny? Na allegro jest eż jakiś amerykański "cudowny", ale nie wiem........?
 
Do góry