reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
tamta była "jedyna" pierwszy raz się spotkałam z kimś takim innym.
Vileyka - najważniejsze że z maleństwem ok.
 
Właśnie się ważyłam. Od poprzedniej wizyty- 22 listopada dziś mam 1kg dodatkowo na plusie, czyli 13,9. Nie wiem czy śmiać się czy płakać;-).Do wizyty 13.12 może uda mi się max 0,5kg.Trzymajcie kciuki:-D.
 
ja nie mam ani jednego, jakoś :-) ale moja mama też nie miała i pewnie coś w tym jest ;-)
nie mam kreseczki i pępek mam wklęsły.
 
Vileyka...mi na brzuchu gdzie smarowałam mustellą nie wyszedł póki co ANI JEDEN rozstęp...za to biust pokrył się rozstępami, ale w sumie wcale mnie to nie dziwi..bo w ciągu 1 trymestru cycki urosły mi o 4 rozmiary...no i na udkach pojawiło się kilka czerwonych plamek...ale dzielnie je smaruję...jak nie zniknął to zawsze jest zabieg usuwania rozstępów:) ponoć daje SUUUUPER efekty, ale cholerstwo drogie...4-6 tysięcy kosztuje kuracja...ale rodzice powiedzieli, że ufundują jeśli będzie potrzeba, więc nie jest źle..:p
 
Ja póki co też nie mam, poprosiłam A. to jeszcze mi brzuszek obadał:-D. Na udach mam stare, na biuście niestety też. Ale nowych nie zauważyłam. Kreseczkę mam ale pępek wklęsły. I biust mi nie rośnie, a mam wielgaśny stanik do karmienia- ze dwie piersi by się zmieściły do jednej miseczki;-).
 
reklama
Mi jak narazie nie wyskoczyly (choc nie smaruje zadnymi specjalnymi kremami, raz za czas tylko zwyklym balsamem ziaji). Mam z lewej strony 3 male kreseczki, ale to takie stare :-)
Pepek mam taki lekko wklesly (robi sie plaski) :-)
A kreseczke mam, ale delikatna bardzo :-)
 
Do góry