reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
u mnie 2 tyg temu bylo na plusie 14 kg zobaczymy co waga powie jutro:-) hihi jak chodze to wygladam jak maly pingwin :-D
jestem malutka wiec te 14 kg to duzo :-)
 
haha to Wy się kobietki martwicie że macie 14kg ma plusie :szok: a co ja mam powiedzieć... 157 wzrostu a prawie 70kg ważę hahaha :-D

Ja mam 158cm wzrostu, a waże też prawie 70. Dokładnie 69kg, czyli 4kg na plusie. Dobrze że na diecie cukrzycowej jestem to mam szansę ważyć po porodzie mniej niż przed ciążą - a przydałoby się, bo rozpuściłam sie przed tą ciążą z jedzeniem za bardzo.
 
nice wow tylko 4kg na plusie! super :) ale właśnie to jest to.. jak ktoś sporo przed ciążą ważył to i mało w ciąży przytyje.. a u mnie dlatego 19kg bo dziecko musi skądś brać substancje odżywcze itp.. gdybym tyle nie przytyła to by brzuch mnie przewracał :-D
 
reklama
dzis stwierdzilam ze waga u mojego lekarza jest popsuta!!!! to niemozliwe w ciagu 2 tyg przytylam 3 kg i jest juz 17 na plus czyli 77 jejku dziewczyny wyobrazcie sobie 160 cm i 77 kg ja powoli wygladam jak pilka....
 
Do góry