reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja na razie +14, też tak macie że np przez 2 tyg waga stoi, a później nagle 1,5 kg do przodu? No chyba że moja waga zepsuta...

Moja przyjaciólka wazy już 6 kg mniej niż przed ciążą a rodziła 8.09:-) Więc jest nadzieja:-)
 
reklama
u mnie wczoraj 13,5kg na + ale ile ja ważę to wam nie napisze :zawstydzona/y:
myszka oj pocieszaj pocieszaj. mi by sie przydało zgubić po ciąży to co teraz nazbierałam i jeszcze tak z 10kg z pierwszej ciąży. oj jak by sie przydało :tak:;-)
 
:-D:-D:-D oj wróżysz mi ? ok na niedziel sie godzę! ale wcześniej to nie :-D:-D:-D
ale w pierwszej ciąży dokładnie tyle co dziś miałam na suwaczku jak mi wody odeszły.
wyobraź sobie jakiego dziś mama stresa
 
hehe wierze :) wiesz powiem tak - niech się urodzi albo na tyle przed świętami, byś na Wigilię była w domu, albo niech poczeka do styczniowego terminu :) a za dzisiejszy dzień trzymam kciuki
 
reklama
Do góry