reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Jejku dziewczyny jakie Wy szczuplutkie jesteście:zawstydzona/y:ja jestem nie wysoka i już mam 74kg, ale mam nadzieje że szybko wróce do wagi :confused2:
 
reklama
Ja mam już 77 km, czyli 12 kg na plusie przy wzroscie 168. Świetnie.

Pani na szkole rodzenia powiedziała, że karmienie piersią to świetna dieta odchudzająca więc nie mam czelności jej nie wierzyć :p
 
to prawda z tym karmieniem, znajoma właśnie ostatnio opowiadała że w czasie karmienia tak schudła że ważyła mniej niż przed ciążą ;D
 
Ja bym chciała przytyć więcej, bo z doświadczenia wiem , że karmienie bardzo odchudza. W najgorszym momencie w czasie karmienia ważyłam 43 kg:szok:. Uwierzcie mi ani nie wyglądałam , ani nie czułam się dobrze. Także cieszcie się jak będziecie miały z czego schudnąć.
 
aga dzięki za pocieszenie ;-) do mojego wzrostu 157 trochę za dużo przytyłam... i to jeszcze nie koniec.. mój M. się śmieje że cud że się jeszcze nie przewracam bo mam małą stópkę 34 rozmiar noszę :-p
 
Fazerkamm ja się może jeszcze też nie przewracam, ale czasami mnie zachwieje:-D Mam 1,60m i teraz te 74 kg. Niewiem dokładnie jaka była waga wyjściowa bo na pierwszej wizycie mnie nie ważyli, ja w domu wagi nie mam, a wiem że po ślubie jak zaczęłam być przykładną zoną to te regularne obiadki napewno mi dodały z 5 kg.
I powiem Wam, że nieśmiało liczę na to karmienie piersią, że to mnie troszke zmniejszy:-)
 
reklama
ja też liczę na karmienie piersią :) mam postanowienie że do lata chcę wyglądać i czuć się dobrze w swoim ciele :-) będzie dobrze! razem wszystkie będziemy się odchudzać ;-)
 
Do góry