reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

ja przez 3 tygodnie przytyłam 4 kg :-) oczywiscie jak bylam w polsce :-) zarcie bylo pycha:-)
teraz tak mi nie bardzo wchodzi tutejsze:-(
waga obecna 48,3 kg więc od poczatku ciazy +prawie 8 kg wiec calutka happy:-)
 
reklama
aninaaa ogolnie wyjsciowa to byla 39 kg w marcu a jak u poloznej sie wazylam to wazylam juz 40 kg
wiem chudzielec ze mnie byl i jest:-)
przecież to anoreksja!!! ja przy 163 ważę 48 (jeśli nie jestem w ciąży),i przy tym widać było każdą kość:) aż strach pomyśleć co by było przy 40 :)
 
Mami miło że nie jestem sama :p hihi kiedyś miałam kompleks.. bo wszędzie najniższa byłam :p a teraz mi to w ogóle nie przeszkadza! w końcu małe to piękne!! a do naszego wzrostu to minimum 47kg powinnaś ważyć :)


Wyniszczenie: poniżej 36.3 kg
Wychudzenie: od 36.5 kg do 42.3 kg
Niedowaga: od 42.6 kg do 47.2 kg
Waga prawidłowa: od 47.5 kg do 60.6 kg

z czego 60kg to moim zdaniem to przesada.. byśmy wyglądały jak kuleczki :p tak 47-50 jest ok :-)
 
Ja w 23 tc przy wzroście 169 cm waże 59,2 kg przed ciążą było 54 kg więc naraziechyb nieźle. Moje maleństwo w brzuszku po dzisiejszym usg waży 539 g to dopiero porównanie :-)
 
reklama
Do góry