reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
U mnie na razie 3kg na plusie, ale się nie martwię, bo w I ciąży też mało przybrałam. Poza tym przed ciążą przydużo trochę ważyłam, więc mam nadzieję, że po porodzie nie będę musiała zrzucać za dużo, albo i wcale. Po pierwszym porodzie to miałam 1,5kg mniej niż przed ciążą, więc w zasadzie to schudłam w tej ciąży. Szkoda tylko, że po ciąży przytyłam kilka kg :/
 
cześc laski:) tak patrzę ile przytyłyscie, bo sie ciut martwie, bo ja 24 tydzien i 3 kg na plusie, a jem duzo bardzo. w brzuszku 84 :/ no słabo, ale czy to szkodzi małemu?
 
cześc laski:) tak patrzę ile przytyłyscie, bo sie ciut martwie, bo ja 24 tydzien i 3 kg na plusie, a jem duzo bardzo. w brzuszku 84 :/ no słabo, ale czy to szkodzi małemu?

zalezy ile wazylas przed ciaza, jak duzo, to organizm nie musi nadrabiac dlatego malo moglas przytyc, jak wazylas niewiele przed to gorzej. Jesli sytuacja jest u Ciebie w drugim przypadku to dziwne, ze lekarz sie tym nie zajal, powinnas przytyc min 6 kg do tego momentu. No chyba, ze nalezysz do tych, co prawie nic w ciazy nie tyja i jest ok.

mozesz sie troche zasugerowac tym kalkulatorem
Kalkulator wagi w ciąży, Twoja waga w ciąży (Ciąża) | Viggo.pl
 
no własnie mało wazyłam. 54 przy wzroscie 171. mam dobra przemiane materii, ale bez przesady. lekarz nic nie powiedzial w ogole na temat wagi, tylko sie smiala troche, ze w ogole nie widac, ze w ciazy jestem
 
reklama
dziwne troche, bo powinnas wiecej przytyc, ale jak napisalam, moze nalezysz do tych malo tyjacych/ a moze dopiero teraz sie zacznie. Nie wiem, na Twoim miejscu zapytalabym lekarke czy na pewno waga jest w porzadku, bo sie tym martwisz. Moze zleci Ci badania np tarczyce.
 
Do góry