reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Ania 27 Ja przy wzroście 170 cm ważyłam na początku 53 kg i w ciągu 4 miesięcy doszło do 63kg. No ale teraz to spadło... ;] i też 24 tydzień :)
Ale już zaczynam więcej podjadać, żeby nadgonić utracone kg.

 
Ja mam już 10 kg na plusie:) A najśmieszniejsze, że na ostatniej wizycie u mojej gin ona się mnie zapytała ile ważę, no to jej powiedziałam ile. Ona wpisała to do karty ciąży i ok. Jak się potem okazało ważyłam 2 kg więcej:) I teraz jak będę 6 października to wyjdzie, że przez miesiąc przytyłam 4 kg, chociaż tak naprawdę tylko 2kg, bo od początku ciąży przybieram równiutko po 2 kg na miesiąc:)
 
U mnie też 10kg na plusie i tyję równo po 2 kg na miesiąc. Trochę więcej przytyję niż poprzednio, ale też wagę wyjściową miałam niższą:-)
 
reklama
Dziewczyny- czyli tyjemy jednakowo, kazda z nas ok. 8-10 kg przytyla :-) Wiec to chyba normalne. Ja weszlam na wage w weekend i 55kg - czyli 9kg na plusie ;-)
 
Do góry