reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

;-) zapomniałam się ze jest różnica między tyg ciąży ;-) a ja tu myślę że wszystkie w tym samym tyg :-p ehh to głowa moja
 
reklama
A ile przytylas w poprzedniej ciązy izabell? W pierwszej ciązy (11 lat temu:x) przytyłam az 18 kg masakra! Teraz druga ciąża przebiega całkiem inaczej, do tej pory przytylam 5 kg.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam na razie 1,5kg na plusie .Wiem, ze to jest za mało, ale staram sie aby było wiecej !!! Jutro mam znów wizytę u gin. , więc może coś więcej na wadze bedzie!!! No i słuchajcie od niedzieli zaczal mi rosnąć brzuszek. Nareszcie :-D:-D:-D I to w takim tempie, że w szoku jestem !!!!!!!! Wiec dziewczynki co mają mały przyrost masy ciała i małe brzuszki nie martwie sie . Mi dopiero teraz brzuszek wyskoczył.:tak::tak::tak:
 
Nie martw sie malym rozmiarem brzuszka, kazdy organizm jest inny. Wazne że maleństwo jest zdrowe i Ty dobrze sie czujesz:)
 
A ile przytylas w poprzedniej ciązy izabell? W pierwszej ciązy (11 lat temu:x) przytyłam az 18 kg masakra! Teraz druga ciąża przebiega całkiem inaczej, do tej pory przytylam 5 kg.
30 kg przytyłam więc teraz jak by było 18 to bym była była bardzo zadowolona :tak:
ale ile będzie tyle będzie :-p później szybko i tak zrzucę bo nie miała większego problemu
 
W piatek ide do lekarza zobaczę ile przytylam przez ostatni miesiąc;)mam nadzieje że nie więcej niz to 3 kilo jak ostatnio;)Druga ciąża przebiega u mnie zupełnie inaczej niz ta pierwsza. Teraz mam tylko brzuszek wiekszy, a pierwszy raz wyglądałam jak tocząca sie kulka hehe. Fakt że zrzucilam dośc szybko bo karmilam dlugo i córa wręcz wyciągała ze mnie. Ciekawe jak teraz będzie:)
 
Nie martw sie malym rozmiarem brzuszka, kazdy organizm jest inny. Wazne że maleństwo jest zdrowe i Ty dobrze sie czujesz:)

zgadza sie :) tym bardziej ze kazda ma inna "głebokosc" miednicy i jedna maja głebsze i brzuszka w ogole a dzidzia duza i zdrowa a jedna maja brzuchy ogromne bo miednicy malutkie :]
ja bym chciala mały brzuch bo wtedy mniejsze naciaganie skory itd
 
zgadza sie :) tym bardziej ze kazda ma inna "głebokosc" miednicy i jedna maja głebsze i brzuszka w ogole a dzidzia duza i zdrowa a jedna maja brzuchy ogromne bo miednicy malutkie :]
ja bym chciala mały brzuch bo wtedy mniejsze naciaganie skory itd

Dokładnie :-)
Ja mam szeroki rozstaw bioder i głeboką miednice. Dzidzia akurat umiejscowila sie idealnie miedzy bioderkami. I ponoć jak ma sie szersze bioderka to latwiej jest rodzic.:-D:-D:-D
 
zgadza sie :) tym bardziej ze kazda ma inna "głebokosc" miednicy i jedna maja głebsze i brzuszka w ogole a dzidzia duza i zdrowa a jedna maja brzuchy ogromne bo miednicy malutkie :]
ja bym chciala mały brzuch bo wtedy mniejsze naciaganie skory itd
Na naciągnietą skórę polecam niezawodny krem Ziaji dla kobiet w ciązy;););)
 
reklama
Do góry