reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

gabiaz to witaj w gronie pt."daleko mi do ciężarnej";-) Mi waga znow stoi w miejscu hehe. No i w pracy tez usłyszałam , czy a pewno jestem w ciąży.A brzucha nadal nie mam. Co do wciskania sie do koleiki na zakupach to wlasnie tez nad tym ubolewam!!! Bo juz widze jakie by byly komentarze. Ale pocieszyła mnie znajoma, ze ona tez brzucha nie miała, a tu pod koniec wielkie bum brzuchowe. I w 9msc miala ogromny brzuchol i bardzo duza dzidzie urodziła. Wiec to chyba nie ma reguły :-):-):-):-)
 
reklama
ja w tej chwili mam 66 kg [przy wzroście 156 cm], mam nadzieję że dużo więcej mi nie przybędzie, ale 70 to pewnie na bank przekroczę
o dziwo w ogóle nie mam jazdy na słodycze, za to cytrusy już chyba trzeci miesiąc jem - było już tak że cytryny jadłam
 
No to moja waga :-p Lekarz mnie wyzwal ze za bardzo sie obzeram bo od poczatku ciazy przytylam juz dobre 10 kilo :szok::zawstydzona/y: Tak wiec musze przejsc na diete tylko jak to zrobic kiedy mi sie wydaje ze ja ciagle jem za malo :-p mam juz 72 kg i mierze 158 wiec pilka ze mnie niezla. Dziewczyny ratujcie bo do konca ciazy to bede wygladac jak beczka :szok:
 
Witam wszytskie przyszłe mamy. Ja także rodzę w lipcu:)jestem pod koniec 19 tc i troszke sie martwie, ze za malo przytylam bo od poczatku ciazy tylko niecale 2 kg wiec waze teraz prawie 51 kg na 165 cm wzrostu:(
 
ja przed ciążą ważyłam jakieś 58/59kg, a teraz 66kg, a jestem w 23tc :-) rośniemy
luranuk myślę, że teraz zacznie Ci przypywać więcej kilo u nie właśnie coś kolo 20 tyg waga zaczela sie piac w gore :-)
 
No to ja też się dopisuję do listy "BIG" :zawstydzona/y: od początku 9,400 przez tarczycę wyglądam na dobre 20 na plusie. Puchnę jak cholera i na brak brzusia narzekać raczej napewno nie mogę :-):-):-) Jeszcze troszkę to na ulicę będę się wstydziła wyjść ;-). Jedyne co działa pocieszająco dzięki smaowani się codziennie wieczorkiem skórka jeszcze ta tym przyroście nie ucierpiała :-):-):-)
 
jestem pod koniec 19 tc i troszke sie martwie, ze za malo przytylam bo od poczatku ciazy tylko niecale 2 kg wiec waze teraz prawie 51 kg na 165 cm wzrostu:(
Ja w 19-tym tygodniu miałam 1kg więcej, teraz zaczyna mi się to szybko zmieniać i już mam 2,5+. Brzuszek w końcu rośnie i mimo woli muszą te kg się pojawić. Trzeba tylko przy małym wzroście wagi dbać, żeby witaminki dostarczyć, bo u mnie trochę ich brakowało.
 
U mnie 7 na plusie czyli 67 kg przy 165. Na szczęście rośnie mi tylko brzuszek, nawet biust stoi w miejscu:baffled: Od początku ciąży nawet o cały rozmiar mi nie podskoczył! W pierwszej ciąży też tak miałam i dobę po porodzie doznałam prawdziwego szoku, biustonosz nagle okazał się za mały! Więc poczekamy zobaczymy!
 
reklama
dziewczyny!
dzis przezyłam szok... od niedzieli kilo na plusie, co daje juz 6,5 kg od poczatku ciąży, jak tak dalej pojdzie to 20 kg na koniec gwarantowane!:szok:

masakra, a tak chciałam te 13-15 przytyc... :angry:

troche w niedzielę sobie pofolgowałam i co odrazu kilo?!?!
moze to woda?? :confused:

najciekawsze jest to,że obwód uda i ramienia ani dgrnął od początku, rośnie brzuszek i biust. Czy bbrzuszek z biustem mogą tyle ważyć???:confused::crazy:
 
Do góry