reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

reklama
a co do wagi to ja waze 82 kilo równe mam 173 zworstu no i wiem ze po porodzie msuze worcic do 70 kilo bo w tej wadze czuje sie najlpiej. w czasie ciazy przytylam okolo 6 kilo reszta kilogramow przyszla w czasie staranek o dzidziolka .
 
ja przed ciążą ważyłam jakieś 66 kg czyli z 10-15 kilo mogłoby być mniej [1,56 wzrostu] w ciąży schudłam [przez wymioty :-( ] i teraz znów zaczynam tyć - zobaczymy ile mi dziś powie, ale 2 tygodnie temu było 66.4
w sumie mi się nie spieszy żeby za bardzo przytyć, ale moja lekarka mówi że trochę za wolno przybieram na wadze
ale najważniejsze żeby dziecko zdrowo rosło o kilogramy będziemy martwić się później
 
A mi znow waga stanęła. Tylko Lenka przybiera na wadze , a ja znow nie. No kiedy ten brzuchol taki prawdziwy wyskoczy, bo jak kretynka sie czuje wsrod ciężarnych na szkole rodzenia!!!!!!!!!!
 
a ja przed ciążą ważyłam 51 kg a teraz równe 10 więcej czyli 61 w sumie to nie wiem gdzie to jest bo nie specjalnie po mnie widać i brzuszek też nie za duży...
 
Ja przed ciążą ważyłam jakieś 48-50 kg, w pasie miałam ok 64 cm (przy wzroście 162cm).

Waga i obwód brzuszka z dnia wczorajszego (25t+1d):
- waga: 59 kg
- obwód brzuszka: 88,5 cm

heidi - mi też tak ostatnio waga mocno w górę idzie. W ciągu 2 tyg przybrałam prawie 3 kg !!! :tak:
 
Ostatnia edycja:
u mnie waa wczoraj pokazala 67.7 wiec juz lepiej
nastepne mierzenie mam w wielki piatek... jak tak bede biegac co 2 tyg to mi sie kta ciazy zaraz skonczy ;-)
 
no dziewczyny jeszcze troche nam przybedzie tych kg,,,ale po porodzie damy rade zrzucic:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:nie ma co sie teraz dolowac heheheheheheh,,najwazniejsze sa nasze maluszkmi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ja niestety znowu chudnę.
Zaczynałam z wagą 70 kg przy 174 cm.
Potem do 19 tc 64 kg
22 tc 71
26tc 69/70.
Jestem ciekawa co lekarz mi na tej wizycie powie, bo w sumie to nic nie przytyłam patrząc na wagę wyjściową. Maluch rośnie dobrze, brzuszek też, tylko waga stoi
 
Do góry