reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

ja mam dziś gina i będzie ważenie, a że przywaliłam więcej w ten miesiąc niż niektóre z Was przez całą ciąże, to mam wyjątkowego stresa. Normalnie mi wstyd :zawstydzona/y:
 
reklama
Anika trzymam kciuki za wizyte :tak: Nie martw sie ja w ciagu ostatniego miesiaca tez strasznie przytylam. polowa tego co od poczatku ciazy to efekt ostatniego miesiaca :zawstydzona/y:;-)
 
ja zaliczyłam kolejne 2 kg i od początku ciąży mam ich 10 więcej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: trochę się boję bo ostatnio tempo zwiększyłam i nie wiem czy tym tempem się zmieszczę w 20kg co było moim marzeniem...
ale to nie ważne;-)
 
za mało też niedobrze - tak mi powiedziała ostatnio lekarka, ale jak się zmieścić w złotym środku to już nie zdradziła ;-)
 
Ja jak to tu wszystko czytam to superr ja chyba najwiecej waze i przybieram teraz jak bylam 9 marca od zeszlego miesioca 4kg heheh czyli mam juz 74kg,,tyje ale tez bardziej idzie w brzuch brzuch mam duzyy:):):-):-):-):-):-)co teraz sie okazalo ze prawdopodobnie termin na 13 czerwca;-);-);-);-)ale to po ruchach tak stwierdzili a jeszcze bezdie usg i po kosciach bedzie stwierdzenie:-):-):-):-):-):-)
 
ja już też przytayłam 6,5 kg ale coż zrobić bedzie pewnie powtórka z poprzedniej :baffled: ciąży
Anika trzymam kciuki :tak::tak:
 
reklama
ja już też przytayłam 6,5 kg ale coż zrobić bedzie pewnie powtórka z poprzedniej :baffled: ciąży
Anika trzymam kciuki :tak::tak:

no kochana to Ty w 25 tygodniu przytyłas 6,5 a ja w 21...:crazy:
w 24 to bede miala kolejne 2 na karku( w najlepszym wypadku)

Ja jak to tu wszystko czytam to superr ja chyba najwiecej waze i przybieram teraz jak bylam 9 marca od zeszlego miesioca 4kg heheh czyli mam juz 74kg,,tyje ale tez bardziej idzie w brzuch brzuch mam duzyy:):):-):-):-):-):-)co teraz sie okazalo ze prawdopodobnie termin na 13 czerwca;-);-);-);-)ale to po ruchach tak stwierdzili a jeszcze bezdie usg i po kosciach bedzie stwierdzenie:-):-):-):-):-):-)

no to niezle z tym terminem... fajnie, ja chybabym wolala w czerwcu rodzić
 
Do góry