reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

reklama
Dziewczyny przestańcie. W końcu w ciąży jesteśmy, więc to normalne, że tyjemy. Urodzimy to będziemy zrzucać.

Ja się ważę za 2 tygodnie, na pewno będzie plus 10, a może nawet ciut więcej, trudno.
 
co racja, to racja! najważniejsze żebyśmy się dobrze czuły i dzidziolki...
ja powiem szczerze, że czuję że wydolność mam słabszą ale ogólnie czuje się naprawdę dobrze...
 
Dlatego też ja sobie nic nie odmawiam no oprócz surowych rzeczy typu ryby, mięso, jajka aczkolwiek to nie zmienia faktu, że ciężko mi się przyzwyczaić bo zawsze byłam szczupła :-p
 
lori widze ze podobnie startowalsmy i podobnie tyjemy. Ja startowalam z 51 kg i juz mam 64 kg wiec 13+, no ale mam dwa tyg ponad wiecej. Czuje sie juz jak wieloryb:confused:
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 20kg, w dniu porodu ważyłam 80kg, a po porodzie spadło tylko 10 i tak stało 2 lata i nie chciało ruszyć, w końcu przeszłam na Dukana wiedziałam co i jak, znałam wszystkie sprzeciwy ale się zdecydowałam bo chcieliśmy drugie dziecko i byłam przerażona przy 70 dodatkowe 20kg to 90kg a potem spadnie tylko 10 i zostane z 80kg na 164 wzrostu, przez kilka miesięcy dieta, następne kilka miesięcy stabilizowanie wagi no i stanęłam na 57kg. A teraz mam 64 czyli 7kg do przodu i megaaaa wielki apetyt hahhahahhaha ale tak jakoś nie martwi mnie ta waga, zanim zaszłam w ciążę to się bałam tego tycia, ale teraz jakoś no cieszą mnie te kilogramy :DDDDD
 
karolina ile byłaś na dukanie? no ja przed ciążą przytyłam, ale najlepiej się zawsze czułam w wadze 58kg, mam 165cm. marzę o powrocie do tego...w chwili obecnej 73kg.
 
Ja bym chciałam przytyć tak w granicach 13-14 kg wszystko ponad wiem, że będzie objawem siedzenia z tyłkiem w domu, zajadania się słodkościami itp :-p Przed ciąża przy wzroście 172 miałam jakieś 54-55kg :-p chociaż jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży było 55,9 bo to było zaraz po świętach:-D Ale po porodzie skończy się spanie do 9-10 :zawstydzona/y:i leniuchowanie na ogródku czy na kanapie więc myśle, że raz przy Jaśminie trochę zrzucę a dwa uruchomię moje sprzęty hula hopy, twistery i jeszcze steper chcę zakupić :-)

Monia marzenia się spełniają więc bez obaw trochę mobilizacji i wrócimy do swojej wagi :-)

Gosheek nie wieloryb tylko kobieta w stanie błogosławionym ;-) Z ślicznym ciążowym brzuszkiem ;-)

Karolina Czyli jednak w tej ciąży mniej wagi przybywa
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam orbiteka. super! jestem bardzo zadowolona. już na niego wsiadłam (jak mi się przybrało), ale jak dowiedziałam się o ciąży, to poszedł do graciarni. po ciąży wstawiam do salonu i wsiadam!
 
Do góry