reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

reklama
Widze ze ja z was wszystkich najwiecej pzytylam :( mam 13 na plusie
A jem marzenka mniej niz Ty... Nie panuje nad swoja waga choc bardzo bym chciala...
 
tak jak pisała iryska każda z nas ma swoją historię, niektóre w kwestii starań o tą dzidzię, niektóe w kwestii problemów zdrowotnych... grunt to po porodzie o siebie zadbać. też wierzę że dziecko z nas dużo "wyssie" a reszta - wyćwiczymy i wypocimy :-)
ja uważam, że teraz nie ma się co przejmować gosheek. najważniejsze żeby dzidziusie się zdrowo rozwijały!
 
gosheek ale nie wyrzucaj sobie..skoro jesz mniej niz ja tzn ze taki juz masz organizm i nic na to nie poradzisz:tak:
ja dzis na boisko wzielam se marcheweczke i jablko hahhaha tak na zdrowo zeby mnie nie kusilo co w torbie jest dla mlodego:-Dja np wiem ze nie mam co sobie odmawiac bo mozna jesc ale z glowa....grzeszki beda ale to nie znaczy ze trzeba zjesc od razu 10 michalkow:-Dbo predzej to bym sie zrzygala:-D
 
gosheek - jesteś miesiąc do przodu z ciążą w porównaniu do mnie - więc nie bój nic - prześcignę Cię pewnie z wagą. :tak:
 
a ja się nie ważę... robię to tylko w dniu kiedy ide z wynikami do gina ;) także jeszcze trochę ... po co mam się wcześniej denerwować hehe
 
reklama
Do góry