reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

Kademi- tak teraz mam mniej niż na tym samym etapie co w pierwszej ciąży, ale to się też wiąże z tym, że tamta ciąża to było pochłanianie słodyczy a teraz ciut mniej, i też to że przed pierwszą ciążą paliłam fajki no i rzucenie nałogu myślę że też zrobiło swoje.
monia- 8 miesięcy diety. Polecam ale to nie dieta dla każdego trzeba się zbadać i bardzo dobrze wszystko przemyśleć. Dieta obciążająca bardzo nerki, no nie wiem dużo czytać żeby zdawać sobie sprawę z za i przeciw.
 
reklama
karolina
U mnie diety z obciążeniami nerek odpadają bo ja już przed ciążą miałam problemy z piaskiem potem w ciąży nerki też się odezwały :oo2: Na razie mam spokój ale muszę o nie dbać

monia

To tym bardziej sprzęt do ćwiczeń jest to będziemy śmigać za te pare miesięcy :-p Tak żeby przed świętami być juz cacy bo jak to tak święta pełne wyrzeczeń :-D
 
Wiem że mam zakaz pokazywania się na tym wątku ale chciałam się pochwalić bo mnie trochę przybyło!Jest 52kg czyli coś ruszyło
 
Kademi- no właśnie to musisz uważać. Ja wiem ze kluczem do tracenia wagi jest brak makaronów, ziemniaków i pieczywa :)
Iryska- no brawoooo :D

Po porodzie samo mięsko i mega warzywek i owocków i troszkę ruchu i będziemy laseczki :D
 
Ja się do diet nie nadaję, więc nigdy nie byłam na żadnej, jak sobie muszę czegoś odmawiać to się robię zmierzła i nie do wytrzymania. Jak po ciążach zrzucałam to jadłam ostatni posiłek około 17:30 i BARDZO dużo spacerowałam, no i dzieciaki ściągały, bo karmiłam.
Teraz mam w planie jeszcze na zumbe się zapisać, bo mi się podoba, wydaje mi się, że to coś dla mnie i dla lepszego samopoczucia sobie pójdę.
Iryska no szał po prostu;-)
 
Annaoj
Ja właśnie myślałam nad pójściem na zumbe jeszcze przed ciążą bo u nas w pracy można taki karnet co miesiąc opłacać i tam się ma potem darmowe albo za dopłatą (zależy gdzie) karnety wstępu na basen, siłownie, taniec itp ale ze względu na mój jeszcze wtedy zabiegany tryb życia nie miałam za bardzo czasu żeby na zumbe chodzić dlatego właśnie szarpnęłam się i kupiłam na konsole i jak najbardziej polecam :-) Jeśli ktoś lubi tańczyć to świetna sprawa i na prawdę można się przy tym nieźle zmachać wywijając tyłkiem :-D
 
czy to jest mozliwe, żebym w 3 tyg schudła 2kg:confused: juz sama nie wiem, lekarz mnie ważył i było 75, w domu tez tyle miałam ,a teraz ledwie 73... a obżeram się dosłownie:confused: możliwe, że na tamtym badaniu miałam dużo wody zatrzymanej w organizmie i dlatego tak wyszło?
 
reklama
Judys to napewno woda była ...ja kiedys w 2 dni 3 kilo przytyłam:szok: i byłam szoku ale za dwa dni "zeszło" to ze mnie. Czesto też mam , że wieczorem waże 1,5 kg wiecej niż rano....

No a ja startowałam z 50kg teraz jest 57 a lekarz juz mnie straszy dieta....;-)
 
Do góry