reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

ja też miałam 7kg na plus, no teraz już mam nie całe 5kg, ale lekarz mi wtedy nic nie powiedział:p zobaczymy, za tydzień mam wizyte to sie znowu zwaze :)
 
reklama
mag_dzia

7kg na plusie to chyba żadna tragedia na tym etapie, może lekarz się ta tylko drażni ;-)

Judyś
5kg oj to Ty pewnie szczuplutka jesteś :-)
 
dziewczyny tygodniowo powinno sie przytyc pol kg to na miesiac 2 kg;-)
magdzia ja mam 10 na plus i lekarz nic mi nie mowil...pewnie sie draznil z toba;-)nie przejmuj sie jesli ty sie dobrze czujesz to nie ma co panikowac;-)
judys 5kg marzenie:-D
 
Kademi- nie szczuplutka, raczej normalna :) Ale fakt, że brzuszek mam malutki jak na ten czas:( za ok 2tyg wkraczam juz w 7 miesiąc, a Leoś wciąż sie ukrywa:p Dziś to np w ogóle nie widać, że w ciąży jestem. Dobrze, że mnie tam mocno boksuje to sie nie martwie tak:)
 
Judyś

U niektórych tak jest, mam znajomą ale ona jest bardzo szczupła i drobna i jak była prawie w 9 miesiącu to jej brzuch wyglądał tak jakby się po prostu objadła :-) Taki malutki zaokrąglony :-)
 
Kademi-ja właśnie mam taki brzuch jakbym ciut więcej zjadła.W sobotę ubrałam sweter taki przez głowę i ciocia się ze mnie śmiała czy już urodziłam.Każda kobieta ma inaczej,jedne mają piłki innym bardziej brzuch na boki się rozlewa.

Po ciąży zanim się obejrzymy zobaczymy swoje talie
 
No ja właśnie nie wiem o co temu ginkowi chodzi...jakoś jeszcze poza normy nie wychodzę...teraz tak ok. pol kg tyg mi rośnie czyli tak jak ma być...chyba się faktycznie ze mną droczył;-)
Jutro wizyta zobaczymy co mi powie;-)
 
Kademi-oj nie byłabym taka pewna z tym że w drugą stronę.Z pierwszym dzieckiem przed ciążą miałam ciuchy 38 a niektóre 40(nie lubię jak mi się coś wpija wolę większe czasami kupić)po urodzeniu nic ale to nic mi nie pasowało.Całą garderobę wymieniłam w 100% na 34:-D
Magdzia-startujemy z identycznej wagi tzn 50 kg to pierwsza waga wpisana w kartę ciąży,przez zajściem miałam 51kg.Uważam że gin przesadza
 
reklama
dziś ważenie, bo okoliczności sprzyjały (te, które pozwalają skutecznie ustalić prawidłową wagę z rana ;-)). 25tc i +9kg.
 
Do góry