reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka z dziurką

Tak, dobrze zawsze wrzucić nic nie wnosząca do dyskusji dygresję. Jak ktoś nie ma nic mądrego do napisania to niech zamilczy. Skąd wiesz jaka ja mam wiedzę. Czym popartą, jakie wizyty i rozmowy są za mną. Post porażka.
Twoje narzucanie wszystkim swojego zdania jest porażką 🤡 autorka jasno napisała że decyzję o zakupie już podjęła, i pytanie ma zupełnie inne, a Ty dalej swoje sugerując że napewno kiepskiego fizjo wybrała … serio nie widzisz jaki wydźwięk mają Twoje posty?

Btw miłej soboty! I bez odbioru 😁
 
reklama
Mozna posiadać całą wiedzę swiata, a jak się nie widziało dziecka, którego dotyczy rozmowa to i tak 💩 warta ta wiedza.

A na dodatek ten, kto wiedzę ma, to akurat zwykle o tym wie.
 
Twoje narzucanie wszystkim swojego zdania jest porażką 🤡 autorka jasno napisała że decyzję o zakupie już podjęła, i pytanie ma zupełnie inne, a Ty dalej swoje sugerując że napewno kiepskiego fizjo wybrała … serio nie widzisz jaki wydźwięk mają Twoje posty?

Btw miłej soboty! I bez odbioru 😁
Nikomu nie narzucilam swojego zdania. Jedynie je wyraziłam. Uwielbiam jak ktoś nadinterpretuje czyjąś wypowiedź. Tak, wiem, że lubisz się mnie czepiać. Widzę, że to Twoje hobby. Powodzenia w życiu życzę. I trochę więcej empatii bo nikogo, a już tym bardziej Ciebie, nie uraziłam. Ale każdy lubi dorzucić swoje 3 grosze nie wnosząc kompletnie nic do dyskusji.
 
Do góry