reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

Iryska wow...waga niesamowita.
A możesz podać jakieś przykładowe menu obiadowe ? Jak z zupami ? Jadasz ?
Bo tak się zastanawiam czym zastąpić można ten makaron, ryż i ziemniaki.
 
reklama
mysza-ja od poniedziałku do piątku przeważnie jadam zupy bo mój M.wraca późno z pracy a chcę żeby coś zjadł ciepłego.Nie zabielam zup(chociaż to z cukrzycą nie ma nic wspólnego raczej zdrowy nawyk)Pomidorowa z makaronem(razowym)przejdzie firma lubella ma fajne.Kapuśniak i ogórkowa-raj jeśli chodzi o zdrowie i w nich ziemniaki też mogą być.Szczawiowa,pieczarkowa.Niestety na okres ciąży odstawić musiałam barszcze w tym botwinkę,dyniową i marchewkową bo te mają mnóstwo cukru ale przeważnie jem bo ogólnie zupy są pyszne i zdrowe.

Katjoshka-specjalnie dla Ciebie info właśnie mierzyłam cukier po lodzie magnum black(nowość w ciemnej czekoladzie kawowy 21 węgli) i cukier 96:-p
 
hmm..u mnie prawie +8 kg na plusie:cool: No ale przecież nie będę się w ciąży odchudzać:cool:, objadać się jakoś nie objadam...może trochę za dużo słodkiego..na codzień nigdy nie jadlam a teraz codziennie muszę coś czekoladowego:-p
 
no u mnie do tej pory 6 kg na plusie, ale co tam ... teraz najwięcej bedzie się przybierać hehe odzywiam się zdrowo, a połowa to pewnie i tak woda...
 
Fillil - no pewnie, że to woda się nam zbiera;-) i tego się trzymajmy:cool2: A i dzieciaczek też jeszcze conajmniej ze 3kg musi przytyć:cool2:
 
u mnie chyba woda sie zbiera...caly czas jestem napchana..;-)
i wchodze dzis na wage a tam 9 plus:baffled::baffled:a naprawde nie jem duzo;-)
sniadanko-3kanapki plus 100proc soku z pomaranczy
drugie sniadanko-pomarancz 2 michalki ,po godzinie lod bajka
1 buleczka wlasnej roboty
obiad zupa jarzynowa
podwieczorek jablko herbatniki
kolacja 2 buleczki z serem pomidorem wedlina plus gorzka herbata
dzis chyba po tej glukozie nic nie zjem slodkiego hehehe:-D
 
Marzenka szczegolnie te michalki i lod najlepsze:) tak codziennie? :-D

Zebys sie nie zdziwila z ta glukoza, ja od razu po poszlam bo slodka bule :-)
 
U mnie +5kg jak na razie, ale nie ukrywam że zaczynam się ograniczać z zachciankami, bo wcześniej wcinałam to na co miałam ochotę. A właśnie sprawdziłam w karcie z I ciąży że najwięcej przytyłam właśnie w 6, 7 i 8 msc...
A nie chciałabym żeby w totalu więcej niż 12kg wyszło.
 
reklama
A ja przytyłam od ostatniej wizyty 1kg(czyli przez miesiąc)W poniedziałek idę do gina to w końcu położna może mi coś do karty wpisać haha bo tak waga stała.I wczoraj sąsiadka zapytała czy ją oczy nie mylą i czy jestem w ciąży?Czyli już wiadać trochę ją zgasiłam jak powiedziałam że to już połowa :-p
 
Do góry