reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

Marzenka moja dieta ciążowa wygląda podobnie do Twojej:tak: i też mam 8/9kg+
idziemy łep w łep cały czas:-p Z jakiej wagi startowałaś ???
mi idzie w dupine uda i cyce - no i troche w bary poszło :baffled::szok:
Mówie Ci my z 20kg przytyjemy:zawstydzona/y:

iryska ale Ci zazdroszcze z tą wagą:tak:
 
reklama
Miałam się w ogóle nie wypowiadać na tym wątku - bo mi jest szczególnie przykro, że waga piorunująco leci w górę... Dopiero dziś jest pierwszy dzień jak odstawiam sterydy. Bardzo się cieszę, że w końcu! Zaczęłąm je brać przed ciążą i od tamtej pory mam 10 kg na plusie. Straszne jak ciało się zmieniało przez ten okres... Zaczęło się od nalanej buzi, potem szczególnie zaczęłam odczuwać w udach no i też w barkach. Zrobiłam się wielka. ALe wiem jedno - robiłam to wszystko aby w końcu udało się nam z mężem i żebyśmy doczekali się wymarzonego dziecka. Ostatnie przeżycia zwaliły mnie z nóg. Przyrzekam, że kolejnej straty bym nie zniosla...
 
edzia i to jest najważniejsze... robiliście to dla dzidziusia. po porodzie daj boże, szybko zrzucisz i wrócisz do swojego. pamiętaj że jest nas więcej z ekstra kilogramami i razem będziemy później ćwiczyć! :-)
 
Edzia - jak pisze Monia - po porodzie silną grupą się zmobilizujemy do zrzucania;-) Mi z dodatkowymi kg też ciężko, zwłaszcza psychicznie, wiele lat temu chorowalam na anoreksję, waga od czasu starań o Misie mieściła mi się w normie i z rozsądku ją utrzymywałam, choć moje odżywianie często pozostawiało wiele do życzenia... No a teraz jem dla dobra dzidzi posilki regularnie i zdrowo, organizm gromadzi sobie dobrobyt na zaś i waga leci w górę, najchętniej bym się zaczeła odchudzać już teraz:rofl2: ale oczywiście tego robić nie zamierzam. Najchętniej to bym się w ogóle nie ważyla, no ale na wizycie u gina trzeba:baffled:
 
e-de Sensem tego wszystkiego jest dzidzia nie waga.Kobiety tak mają że pogadać o głupotach muszą-nie przejmuj się.Najważniejszy jest ten cud w brzuszku,Ty musiałaś brać sterydy a ja wylałam sporo łez przez tą cukrzycę zwłaszcza na początku.Każda ma tu swoją historię.Po porodzie zajmiemy się swoimi ciałami ja np będę musiała jakoś pokonać grawitację jeśli chodzi o cycki z DD zrobiły się flaczki B no teraz to są ok bo hormony ale po drugim karmieniu uuuuuuuuu wolę nie myśleć.
 
Dzięki dziewczyny :*
Nie chciałam, żeby to zabrzmiało jak "żalenie". Po prostu się źle czuję w takim cielsku...
Musicie mi tylko obiecać bata nad głową po porodzie - bo mam SŁABĄ SILNĄ WOLĘ... :sorry2:
 
galaxia nie codziennie;-)
poki co zjadlam tylko jablko ze slodkosci..bo dla mnie jest slodkie ale dzis napewno nie zjem nic slodkiego;-)
love ja startowalam z waga 60kg:tak:nie no kochana ja wogule nie mysle ze do 20 kg dobijemy...mam nadzieje ze nie dojdzie do tego oj niechcialabym
ede bedzie dobrze;-)dzidzia jest najwazniejsza a pozniej wszystkie bedziemy cwiczyc:tak:
 
E-de najważniejsze że dzidzia w brzuszku zdrowo rośnie. Ty przynajmniej sobie nie masz co zarzucać, bo ja np mogę że to tylko wina mojego obżarstwa.
I wiem jak mi ciężko jest zrzucić każdy 1 kg.
 
reklama
u mnie jest 7kg na plus od początku, ale u mnie się też woda zbiera bo non stop mam coś spuchnięte. Tyle, że po mnie nie widać tych kg, jedyne co to brzuch mam wiekszy, a reszta ciała taka sama. Ja się w ogóle nei martwię tym, że nie schudne. kocham ćwiczyć, codziennie to robiłam od wielu wielu lat:) a teraz to już w ogóle mam tyle motywacji w sobie, że wykupie wszystkie karnety na siłownie haha:-D Nie ma się co martwić, dużo zejdzie samo, a reszta wystarczy trening i racjonalne żywienie :)
 
Do góry