reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

A ja dzisiaj przez przypadek potłukłam wagę to chyba znak:) Zdążyłam się zważyć mam 2kg na plusie więc na razie chyba nie tak źle :)
 
reklama
A ja dzisiaj przez przypadek potłukłam wagę to chyba znak:) Zdążyłam się zważyć mam 2kg na plusie więc na razie chyba nie tak źle :)
 
no i było ważenie przed wizytą ... 4 kg na plusie ... mam nadzieję że 10 kg nie przekroczę ...
 
Iryska pisz ile ważysz !! ;) mamy podobny licznik.... ja od poczatku ciąży ( nie licząc spadkowego ) mam 2 kg na plusie...
 
Trzeba się trzymać myśli że wszystko spadnie po ciąży, chociaż osobiście przeraża mnie myśl o tyciu w trakcie upałów letnich :-(. Jak na razie po ostatniej wizycie w 23 tc waga +1 kg od stanu sprzed ciąży.
 
nadia-to odpisuje Tobie niech inne nie czytają:-pZaczęłam z 51kg potem -2kg a teraz mam 51 kg czyli odrobiłam te 2kg.Przy moim 171cm zaczynam wygladać jak pająk z takim tycim bebzonkiem
 
DO IRYSKI !!!!

No to ja w ogóle nie wiem o co się Ciebie czepiają :)) ja zaczynałam z 48 kg, na początku spadłam ok 2 kg a w środę na wizycie waga wskoczyła na 50 kg przy 169 cm :D:D:D:D czyli jestem 2 do przodu a to mój 21 tydzień już...
taką po prostu mamy tendencję i nic nie zrobimy, ja to potrafię całą tabliczkę czekolady wieczorem zjeść i niczego sobie nie żałuję jak mam ochotę, taki nasz urok :D:D
 
reklama
nadia-czyli tak samo mniej więcej wychodzi bo ja trochę wyższa jestem:-) Ja super się czuje nic mi nie uwiera nie puchnę nie męczę się.Ciekawe z jaką wagą skończę bo w cukrzycy ciążowej to ciężko przytyć porównując do pierwszej ciąży to najwięcej prztyłam w 6-7 miesiącu
 
Do góry