reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Gizmowa, dobrze, że dodałaś to słowo "co najmniej".... :-D
Hehhee ja tez jako 30latka będę miała 7 i 8 latka :-p
 
reklama
Czytam was dziewczyny i strach mnie ogarnia...a ja mam rodzic zaraz:-D
Jedni pocieszaja mnie drudzy mowia, ze bedzie ciezko. Ja wiem ze bedzie ciezko, zwlaszcza mi bo ja lubie spac. Teraz sie mecze przy corci ktora zabkuje.
Zafundowala mi noc sylwestrowa, ze hej. Poszlam spac po 1 bo ogladalam legalna blondynke w tv:-D tzn poszlam do lozka, bo zasnac nie zdazylam. Maz sie zbumbal szampanem, mial tyle abstynencji ostatnio, ze niecala flaszka szampana mu uderzyla do glowy hehe i tak siesmial z kabaretow a ja na gorze z niego:laugh2: no ale przed druga cora zaczela sie wybudzac. Najpierw on chodzil do niej, ale co usnela to budzila sie po 10 min. No ale jak juzja poszlam do niej, to sie rozochocila i dawaj do zabawy z mamusia. Ok 3 zmienilam pampka, dalam jej troche jesc, dalam nurofenu, dziasla wysmarowalam i czekalam az wszystko zacznie dzialac:confused2: niezmordowanie bawila sie jakos do 4:30 potem wyciagnela raczki i mama ululala. Takze polozylam sie spac ok 5. Dzis rano obudzilam sie z takim bolem glowy jakbym niezle popila wczoraj:eek: a skusilam sie jedynie na odrobine szampana o 12.
No, ale mezus ukochany, wstal rano do corci lekko skacowany:-p
Zrobil mi sniadanie i od razu lepiej sie poczulam.
Wlasnie babcia wrocila z corka z dworu haha mala cala w blocie... A jeszcze sie okazalo, ze chyba ktos gdzies tam resztki z ryb wywalil, bo normalnie te bloto rybami smierdzialo...ehhh
 
Hej
Wszytskiego co najlepsze na ten nowy rok 2013 :-)

Oj maks_olo, gizmowa ja mając 30 lat bede miala w domu 12 latke i 11 latka i 8 latka xDDD masakra...
choroba mi przechodzi na szczescie ale dzieciaczki goraczkowały codzien, juz mialam dosc.... :( sama ze wszystkim i ciagle cos, ale na szczescie chyba i im przechodzi... oby...
maks-olo zmknij ta nowa grupe bo wsio widac jak narazie.....

A dzis jaka piekna wiosenna pogoda za oknem... chcialabym juz ciepełko, oj taaaak....
 
no własnie chcialam wejsc zobaczyc i normalnie watek widze itd. ale napisac nic nie mozna wiec pół na pół. takze wystarczy w opcjach zmienic i bedzie oki. ;) ale to juz maks-olo musi...
jezeli chcecie ja z checia tez dolacze do tej grupki :tak:
 
Witajcie mamusie:)
Pewnie mnie nie pamiętacie , udzielałam się na tym forum , a dokładniej na tym wątku jakiś czas temu.
U nas właściwie nic specjalnie się nie zmieniło no może po za tym ,że Mateusz na reszcie porządnie załapał temat z nocnikiem i coraz więcej mówi .
Kamila natomiast to mała iskierka mówi już całymi zdaniami i jest zupełnym przeciwieństwem swojego brata , ale to dobrze byłoby trochę nudno jakby dzieciaki były identyczne:tak:
Maluchy bardzo dobrze się rozumieją , fajnie się bawią , ale niestety też czasami biją , ale co zrobić to pewnie było nieuniknione.:sorry:
Od września mam ambitny plan wysłać dzieciaki do przedszkola i wrócić do pracy , ale zobaczymy co z tego wyjdzie:tak:
Tak jak was czytam to widzę ,że chyba obecnie jestem wśród was najstarsza niestety bo jak moje dzieciaki będą miały 7,8 lat to ja już będę panią w średnim wieku w okolicach czterdziestki , ale co zrobić takie życie:sorry:
Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusią :-)
i trzymam kciuki za mamusie , które dopiero spodziewają się kolejnego maluszka:-)
Maksolo fajnie ,że się znowu odezwałaś mam nadzieje ,że wszystko co dobre dopiero przed tobą czego z całego serca ci życzę jak i innym mamą oczywiście :-)
Liza zdrówka i jeszcze raz zdrówka:-)
 
Ale sie objadlam.....
Corka po calym dniu niespania padla nam po 18. Strasznie ja mecza te dolne czworeczki. Takie ma bable :-( spuchniete. Ja ide troche poodpoczywac przed tv a potem spac. Mam tylko nadzieje, ze dzisiejsza nocka bedzie lepsza.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Również jestem multimamą i mam już dość. Jestem załamana, znerwicowana i wykończona. Moje dzieci mają chyba po 2 mózgi. Od jakiegoś miesiąca sypiamy po 3-4 h, czasem 5. Młodsze sobie wstaje w środku nocy i nie chce spać, starsze czasami też, albo nie chce spać do północy, albo się budzi o 5. To jest jakiś horror :-( Jestem już tak zmęczona, że nie mam siły ani cierpliwości w dzień, a tu ciągle albo jedno, albo drugie o coś płacze, albo sobie zabierają zabawki. Muszę poczytać trochę jak Wy sobie radzicie z Waszymi dziećmi, bo ja jakaś chyba ułomna jestem. No i nei wiem co się dzieje z tym ich spaniem, kiedyś spały lepiej, a teraz z tygodnia na tydzień coraz gorzej, a przecież starsze są więc chyba w drugą stronę powinno być.
 
Do góry