reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
byłam oglądac dzisiaj te same garniturki w CH i nie podobaja mi sie, tzn podobał mi sie jeden (spodnie + kamizelka) ale taki zestaw to ja mam :p chciałam marynerka ale wyglądaja conajmniej tandetnie :sorry: czyli problem rozwiązany :tak:

Julisia aaaaaaaaa boska jest ta sukienka :tak: sliczne tez są w pepco ( nie wiem czy w łodzi są te sklepy) zazwyczaj kosztują ok 30-50 zł a sa sliczne, no moze nie tak jak ta ale sliczne :)


maks-olo tez mysle raczej ekonomicznie, ale czasami mnie ponosi :-D



bylsimy nadziałce ok 12 sie tak slicznie zrobiło ze sie spakowalismy i w droge :) powalczyłam trcohe z trawnikiem , ale jeszcze jest tyleeee roboty :eek: cały czas jak grzebalam w ziemi to ryczałam dosłownie ze śmiechu, z Filipa:-D matko co ona ma za teksty :-D emila 2 godziny sie hustala wiec rąk nie czuje :-poczywiscie nie chcieli wracac do domu :sorry:
 
Maks_olo cóż za ostre słowa jak na sukienkę ;-) raczej wolę delikatne sukieneczki dla dziewczyn, Mili miła na chrzcie bardzo prostą a śliczną, ale tym razem chcę zaszaleć a ta mi po prostu bardzo pasuje do Elizy ;-) jutro zmierzę Elizę i zamawiam
a tak wyglądała Milenka na chrzcinach
100_3077.jpgIMG_0080 - Kopia.jpg


pogoda dzisiaj względna na tyle że cały dzień spędziłyśmy na dworze.
jutro ma być gorzej :/
 
Julisia-sukienka jest cudna!!!!Przesłodka!!!!Po raz kolejny stwierdzam,ze jak ktos by mi dał 100% gwarancji,ze trzecia bedzie córeczka to od razu się decyduję i biorę sie za jej robienie juz dzis!!!!;-):tak::-)

See you later;-)

HIhi, chetnie sprzedam patent na robienie dziewczynek... tylko ze.. nie wiem, jaki on jest :-D
 
Witam!
bylsimy nadziałce ok 12 sie tak slicznie zrobiło ze sie spakowalismy i w droge :)
boshe jak ja Wam zazdroszczę.... a my chyba sprzedamy nasza działkę, bo nie ma kto o nią dbać.... :-(
Maks_olo cóż za ostre słowa jak na sukienkę ;-) raczej wolę delikatne sukieneczki dla dziewczyn, Mili miła na chrzcie bardzo prostą a śliczną, ale tym razem chcę zaszaleć a ta mi po prostu bardzo pasuje do Elizy ;-) jutro zmierzę Elizę i zamawiam
a tak wyglądała Milenka na chrzcinach
Zobacz załącznik 455975Zobacz załącznik 455976
Co do Milenki na chrzcinach - taką sukienkę zniosłabym ;-) ale ta opaska.... brrrrrrr no cóż poradzę, jak nie podoba mi się to i nie widzę w tym sensu :baffled:
a jak zobaczyłam tę sukienkę ELEGANCKA SUKIENKA~H&M~Roz.86 (2259276143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , to o matko :wściekła/y:
ja jeśli chodzi o sukienki, to coś takiego ewentualnie znoszę SUKIENKA 86 *H&M* sukieneczka HELLO KITTY (2257822680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , SUKIENKA 86 *H&M* sukieneczka HELLO KITTY (2257819004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
wiem, ze na okazję nie są zbytnio reprezentatywne, no ale takie wolę i już ;-) ALE ZAZNACZAM gdybym miała córę, to tez pewnie miałaby nie jedną z falbankami i koronkami:-D
Ale Kochana, Twoja sukienka bardzo mi się podoba :tak:


U nas nocka ciężka.... Olka się spisiał 2 razy!!!!! a Maks co chwilę się budził, aż w końcu wylądował u nas :crazy:
Pogoda nienajlepsza, więc dzień też będzie cieżki :-(
 
Maks _olo niby mówi się że o gustach się nie dyskutuje i chyba coś w tym jest.... no nie da się dziewczynki nie ubierać w sukienki i czasami też są potrzebne te bardziej wyszukane, a opaska to tak jak u chłopaka muszka - jednemu będzie się podobało innemu nie...
sukienka zamówiona, jeszcze muszę jakiś sweterek dokupić i gwiazda już ma strój na swoją uroczystość. teraz czas zadbać o siebie ;-)

mój mąż na spotkaniach służbowych... nie lubię tego.... pogoda paskudna, pada więc siedzimy w domu, nawet z piżam jeszcze nie wyszłyśmy... po południu wróci W to jedziemy do kuzyna na kawkę.
 
Otóż to... zapewne też inaczej patrzysz na chłopców niż ja ;-)
PS. muszek nienawidzę - wolę krawaty :tak:

Mi osobiście bardzo podobają się ubranka dla dziewczynek z KappAhl Sukienki i spódnice - Baby (50-86) - Kategorie - Dzieci - Kläder & Mode Online - KappAhl jak byłam w ciąży, to tam właśnie miałam kupione dużo ubranek :) Ta biała sukienka - miodzio :)
jak patrzę na te ubranka Swetry & bluzki - Dziewczynki (86-128) - Kategorie - Dzieci - Kläder & Mode Online - KappAhl , to naprawdę chciałabym dziewczynkę.... ;)
PS. są też tam sweterki ;)

a dla siebie co planujesz?

Przesrane tak w niedzielę w pracy co? Chociaż jak patrzę, jak mój teraz przysypia, to wolałabym, aby był w pracy :p
 
Hej mamusie :)
Dawno mnie nie było , ale postaram się nadrobić ...
U nas znowu choroby dały o sobie znać:-(
Mateuszek w drugi dzień świąt miał 39,7 stopni gorączki dałam mu paracetamol i lipomal , na szczęście pomogło i wieczorem nie było już śladu po chorobie . Wydaje mi się ,że wszystkiemu winne są szóstki , które ma pod wierzchem ...
Natomiast Kamila wieczorami zaczyna mi odstawiać sceny:sorry2:
Zamiast grzecznie iść spać jak dotychczas o 20-tej to bryka do 21 30 i wtedy kładzie się oczywiście do mojego łóżka i sama zasypia:tak:

Magdo mam do ciebie pytanie , kiedyś pisałaś ,że byłaś z Kubusiem u logopedy i neurologa , ja też wybieram się z Mateuszem do jednego i drugiego . Na razie jesteśmy zapisani na 26 kwietnia do neurologa .Powiedz mi proszę jak wygląda taka wizyta? O co lekarz pyta? Czy bada dziecko? , Czy może wydaje mu jakieś polecenia . Zupełnie nie mam pojęcia czego mam się spodziewać...
Julisiu piękna sukieneczka , sama też muszę pomyśleć o jakiejś kreacji dla mojej gwiazdy , bo w maju jesteśmy zaproszeni na komunię do chrześniaczki mojego męża.
Maks olo dużo zdróweczka dla chłopców i trzymam kciuki za znalezienie wymarzonej pracy:tak:
Na tuska super macie z tą działeczką , w przyszłości bardzo bym chciała żebyśmy też sobie sprawili działkę ,ale na razie finanse w żaden sposób nam na to nie pozwalają:-(
 
reklama
dyskusja sukienkowa hahaha
fajne te sukienki w kappahl zwłaszcza ta mi się podoba Sukienka - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci
moje gwiazdy mają trochę sukieneczek ale wszystkie te balowe to podostawały w prezencie i są i falbanki i koronki ale fajnie wyglądają od czasu do czasu w takich, sama to im jedynie takie letnie pokupowałam np ostatnio Mili dostała taką i tego typu właśnie uwielbiam dla nich http://www.hm.com/pl/product/95662?article=95662-J#article=95662-I :D
kiedyś się zapierałam ze w róż nie będę ubierać ale mi przeszło bo i trudno inną kolorystykę dla dziewczyn a i świetnie w nich wyglądają, ale np uwielbiam też bluzy z kapturem i ogrodniczki ;-)

o sobie myślałam nad tą sukienką ale kiedyś była żółta i mi się najbardziej podobała FIGL - Sukienka kontrafałda roz.S(36) (2241314331) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. teraz ewentualnie ta niebieska ale jeszcze przejdę się po mieście i zobaczę

futuremummy słodka niunia, księżniczka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry