reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

dzien dobry ;)

Hania na wycieczce super! zadowolona ze hoho, bardzo jej sie w teatrze podobało :-) al widac bylo iskierki jak opowiadała :tak:
No ale w dordze powrotnej byl McDonald, a w zestawie jablko, zjadla troche i ją zmuliło;//// ehhhh fakt ze teatr super:tak:

Julisia gratki raczkowania:-)
maks_olo ja tam sbie nie wyobrazam biegówki, dla mnie rower ma pedała :D a bez to jakas paranoja,ale tomoje zdanie tylko :-) a widze Hani radosc jak jezdzi juz na dwóch kółkach z pedałami i Daniela na 4ech ;) wiec dla mnie jest ok jak jest.:-)
Sencilla ZDRÓWKA! :*

A dzis dzień denny...:dry: pada.... smutno szaro...
Dzieciaki w przedwczoraj i wczoraj:)
 
reklama
u nas leje.
jedna reka z owsianka do hesi buzi a druga mama pisze. dodam, ze mama ktora jeszcze nie spala. ale jaja.

juz hesia po werandzie pobiegala bez kurtki, bo tam bardzo dudni deszcz!

buzi zrobila z szyba po owsiance i mami ma mycie okna zaraz.

ach kochane maluchy!
 
Witam :)
Oluś przespał całą noc!!!! Normalnie myślałam, ze po tej chorobie się rozstroi, ale chyba wracamy do spokoju.... :)
Maks za to 3 razy był u nas :p

Julisia pociesze Cie :) u nas minął bunt na "nienienie" teraz jestem jedno wielkie "nie umiem" (nawet chodzic:confused2::eek:) krew mnie zalewa na miejscu jak to słysze :sorry:
hehehe z Maksem też mieliśmy taki moment, ale wjechaliśmy mu na ambicję i jak ręką odjął ;)

Sencilla zdrówka!!!!!

ah te bezsenne noce ;) dzień dobry ;)
ja pierniczę!!! dzień dobry ;) będą w drugiej ciąży, to nigdy dospać nie mogłam, wiecznie zmęczona....

maks_olo ja tam sbie nie wyobrazam biegówki, dla mnie rower ma pedała :D a bez to jakas paranoja,ale tomoje zdanie tylko :-)
ja zwróciłam uwagę na biegówki z tego względu, ze mam problemy z utrzymanie równowagi i jak widzę dzieci 6,7letnie na 4kółka, to żal mi ich. A Maks na biegówce praktycznie po kilku dniach umiał trzymać równowagę, czego nie można powiedzieć o rowerze.... no i jak pisałam - były przymiarki do 4kółek, ale nie radził sobie.


Dziewczyny dziś piątek 13stego - uważajcie na siebie.... ;)
 
ah te bezsenne noce ;)
współczuję. w ciąży z Mimi cierpiałam na bezsenność i to jest straszne, ale przy drugiej byłam tak wykończona po całym dniu szaleństw ze starszą ze padałam jak pluto ;-)

Julisia pociesze Cie :) u nas minął bunt na "nienienie" teraz jestem jedno wielkie "nie umiem" (nawet chodzic:confused2::eek:) krew mnie zalewa na miejscu jak to słysze :sorry: Emila natomiast na wszytsko reaguje "noooo" w róznych tonacjach głosu, rodośnie, złośliwie itd takze nie twierdze ze dziewczynki są grzeczniejsze, nawet bym powiedziała ze czasami bija facetów na glowę :-D
ale żeś mnie pocieszyła :D współćzuję. na razie jeszcze udaje mi się opanować afery na spacerze, ale w domu jest tragedia. i tak jak twoje jak pogoda kiepska to i nastrój kiepski :/


No własnie JUlisia-tyle lat jestescie razem.Licealna miłość?;)Nam 8 stuknie w lipcu.Tez nie wiem kiedy to zleciało:szok::eek:
no coś ty Magda myślisz że ja taka stara, toż to przedszkolna miłość ;-);-)
ta jesteśmy z sobą od liceum - w maju będzie 13 lat związku i 5 lat małżeństwa - no szok normalnie....


Julisia-kupiłam ten: PUKY LRM rowerek biegowy od 18m-cy!!! WYSYŁKA 0zl (2245827843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Słyszalam duzo dobrych opinii na temat tych rowerkow (puky).Podobno obok kettlerow najlepsze na rynku i te (10' ) akurat idealne sa dla takich maluchów jak nasze.12' bedą jeszcze za duże.
fajny ten rowerek. w weekend przejedziemy się do sklepów i coś znajdziemy.

d
Julisia gratki raczkowania:-)
maks_olo ja tam sbie nie wyobrazam biegówki, dla mnie rower ma pedała :D a bez to jakas paranoja,ale tomoje zdanie tylko :-) a widze Hani radosc jak jezdzi juz na dwóch kółkach z pedałami i Daniela na 4ech ;) wiec dla mnie jest ok jak jest.:-))
raczkowanie to już daaaawno opanowane, teraz stanie bez trzymanki ćwiczy :)
Fajnie że Hania taka zadowolona.
ja tam też jest za rowerkiem biegowym, teraz to i tak by się skończyło ze ja bym musiała ją pchać, tym bardziej ze głównie po trawie w ogrodzie będziemy jeździć, a tak to na biegowym sama ruszy. a normalny rowerek będzie później.


Sencilla jak przeczytałam o twojej wyprawie to sama się zmęczyłam :/ zdrówka

Maks olo oby Olusiowi tak zostało!
 
Witam

Liza swietni cyklisci :) a miki z ta miotła na samochód to co? sprzatał?

maks-olo gratulacje przespanej noci, u nas zwyczajem jest ze Filip rano sie wpycha :p walcze z tym "nie umiem"

future co za nieludzka godzina na snadanie :p

sencilla zdroka dla Was :)
 
maks_olo no 6-7 latki na 4 kółkach to przesada, nie widzialam osobiscie takich duzych, jak juz to na 2 :) u nas problem z równowagą tez byl ale dzien nauki i Hania sie nauczyla:-)
Julitka aaaa to niedlugo ci ruszy i bedziesz biegac za dwójką :-D sie zacznie :-)
na-tuska ja sprzatalam w domu a Miki mi wziol szczotke i uciekl za samochód :) hehe
Future my o tej godzinie to juz rozmyslamy nad obiadem :-D hehehe

Niby sie rozjasnilo.... moze sie uda po poludniu wyjsc na troszke :-)
 
na-tuska Maks był u nas w nocy, bo: 2 razy chciał, aby włączyć mu projektor, a raz chciał pisiu. Kiedyś pchał się do naszego łóżka, ale ciągle mu tłumaczymy, że każdy ma swoje łóżko, pościel itd i działa :)

Liza ja nie musiałam sięgnąć daleko - mój chrześniak ma 7 lat i dopiero niedawno nauczył się jeździć na 2 kółkach....
Hania nie miała problemów z utrzymaniem równowagi skoro nauczyła się tak szybko, ale ja do dziś mam z tym problem... bywało, ze się przewracałam na rowerze na prostej drodze... ;) dlatego wolę chłopców od małego szkolić. No i tak jak pisała Julisia - musiałabym pchać, za rok - 2 rowery! nie jestem taka szlachetna :p


Babeczki się pieką :)
 
witajcie słonecznie, u nas dziś bardzo przyjemnie, może wyciągnę młodą, żeby ją przewietrzyć po tej chorobie (jak nie będzie wiało)

my też jesteśmy cykliści, choć daleeeeeko nam jeszcze do pedałów :-D

DSC_0039.jpg

katjusza-to Wy macie jakies wschodnie korzenie?


no w sumie jakby się nad tym zastanowić to moja babcia pochodzi ze Lwowa a mojego męża z Wilna ;-) ale Natalia i Wiktor to generalnie łacińskie imiona ;-)

katjusza pierwsze slyszę zeby Natalia i Natasza to były te same imiona:sorry:

tak :-) etymologicznie oba imiona pochodzą od łacińskiego Dies Natalis Domini, w językach rosyjskim i serbskim Natalia została zdrobniona do Nataszy, która w niektórych językach (w tym w polskim) przyjęła się później jako odrębne imię ;-) W każdym razie Natasza to taka słowiańska wersja łacińskiej Natalii ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki.Sorki,ze wszystkim nie odpiszę,ale padam na twarz.R wzial sobie dzis wolne,bo mielismy trochę do zalatwienia na miescie i jak rano wyjechalismy tak teraz wrociliśmy.Zaliczylismy m.in logopede z Kubą i kontrol u Ortopedy z jednym i drugim.Wszytko ok na szczęście.Wdrodze powrotnej jeszcze zakupy w markecie.Ganialam oczywiscie Kube mieszy regalami:/
Maly sie przespał w aucie i teraz fisiuje na dywanie a Kuba padł przed chwilą.Najchetniej też bym sie kimnęła:baffled:Chyba trza jaiegoś kawulca spić ;-)
Julisia-my tez mamy w maju rocznice ślubu (trzecią).Pierwszy raz będą mogła ją opić,bo 2 poprzednie byłam w ciąży ;)
Liza-super fotki!A Mikus jaki zadowolny:)
najwazniejsze,ze Hania zadowolona.Co do biegówek to jestem pewna,ze KUba pedałów jeszcze długo,długo by nie załapał a jak na biegówce się nauczy to pozniej bedzie mu latwiej.Niby własnie taki jest ich sens.Ale wiadomo,ze wszystko zalezy od dziecka.
Futurre-do 15????!!!!ale Ci zazdroszcze!!!U mnie 7 to jest rarytas:baffled:A co z Hesią jak sie tak wylegujesz?
maks_olo-jakie babeczki???pochwal sie fotką;)Ale z Ciebie kuchareczka!!!!;-):-):tak:
na-tuska-u nas niestety nie ma Decathlona :/Znajomi wlasnie pare dni temu kupowali corce rowerek i jechali specjalnie do Poznania.Ja akurat wiem,ze ten puki bedzie w sam raz na Kubę,bo widzialam na nim pare dzieciakow jego postury.Co do butów jeszcze to też mu przymierzalam te nike w Deichmanie i chyba je wezme.Pumy jeszcze byly fajne.mAsz rację co do tego zamszu.Takie buty sa dobre na "wyjscia" a nie na codzien.A jaki rozm.ma Filip?Kuba 24.

Wczoraj Wam pisalam,ze zamowilam bawialnie i dzisiaj musze odwolac,bo niektorym nie pasuje ten termin,wiec przekładamy impreze na maj,bo zalezy nam,zeby byli wszyscy a 22go zaprimy tylko rodzine na obiad i winko.Niewykluczone,ze zrobimy im w maju dla znajomych impreze łaczona (tzn od razu roczk WiktorA),bo jak mamy robic w przeciagu 3 m-cy 4 imprezy(2 dla znajomych i 2 dla rodziny) to troche za duzo kasy pojdzie.padam na ta kawe.bo usypiam przed kompem!PA!
 
Ostatnia edycja:
Do góry