reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

na-tuska no niewiem czemu jej jeszcze nie ma... zaraz jej napisze;)

Dziewczyny ja tez jestem przygaszona przez to co sie stalo..:-(
 
reklama
witam dziewczyny :-)
troszkę was ostatnio obserwowałam i zastanawiałam sie czy pasuję do tego wątku..
czytałam tez pierwsze posty ze większoiść z was ma róznicę dzieci rok po roku
a u mnie wychodzi 2 lata ponieważ starsza córka jest z 24 listopada-Victoria a Emma z 27 kwietnia,
ogólnie między nimi jest różnica rok i 5 msc :-) wic nie tak dużo... i nie wiedziałam czy mogę z wami pisac
ale Liza napisała że tak więc bardzo się ciesze :-)
mam nadzieję że się wkręcę w wasz wątek :-)

pytajcie o co chcecie :-p z chęcią odpowiem :tak:

jeśli chodzi o Madzię , to wypowiadałam się dużo na innym watku i niestety o zachowaniu matki dziecka nie mam dobrego zdania:no:
tyle kłamstw, tyle nieścisłosci.. takir potraktowanie dziecka , nie udzielenie pomocy :no: utrudnianie śledztwa :no:
wszystko.. zła kobieta...
nawet jeśli był to nieszczęsliwy wypadek to jej późniejsze zachowanie , zasypanie dziecka gruzem jakąś dyktą i liśćmi było okrutne!
a Madzia na szczęście w końcu będzie spoczywać w spokoju
[*] pokochana przez całą polskę.. odrzucona przez rodzicielkę:-(
 
Ostatnia edycja:
Kamicia witaj :) przeciez nie kazda z nas ma rózniece wieku miedzy dziecmi równy rok ;-) mam nadzieje ze miło Ci bedzie z nami pisac :tak:


ja wczoraj do 4 rano siedziałąm ;/ czytałam wszytskie artykuły o Madzi ie jej "rodzicach" cały czasmiałam cichanadzieje ze sprzedała:-( takich potwórow sie nie nazywa rodzicami - matka, ojcem :no:

[*]
 
Witam się i ja :)
Vikamcia każda nowa mamusia jest tu mile widziana. Co do różnicy wieku, to między moimi dziećmi jest rok i dziewięć miesięcy różnicy, a nadal są rok po roku. :tak:

Dziewczyny, ja do tej pory nie oglądałam nic w telewizji nt. Madzi, no może oprócz Uwagi. Czytałam tylko w internecie. Dziś obejrzałam. Ci ludzie, tzn. "rodzice", choć to słowo w ich odniesieniu nie przechodzi mi przez gardło są mroczni, myślę, że niestety okaże się, że Madzia mogła mieć już wcześniej obrażenia. Zauważyłyście beznamiętne oczy tych ludzi. Nic nie można w nich wyczytać. Cały czas mam przed oczami filmiki z Madzią, jak fikała, śmiała się, pełzała. Po raz kolejny pytam, jak można????????????????????????????????????????
 
Nickie dlatego właśnie zastanawiałam się czy się do was nadaję :-p bo u mnie rocznikowo 2 lata róznicy ;-)

co do rodziców też już na jednym z podforów widziałam ze w oczach nic nie mozna wyczytać ojciec wzrok martwy wlepiony w dal.. być może z poczuciem winy spoglądający..
na filmiku z Uwagi.. nie wiem czy to od światła czy od czegoś... ale nawet źrenice miał rozszerzone jak ta lala i nie spoglądął w kamerę prawogóle a źrenice nie zmieniały wielkości wogóle gdziekolwiek by nie spojrzał:no: ....

a po konferencji poszli do kina na horror..
to chore jak dla mnie...:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vikamcia witam cię serdecznie na wątku i zapraszam do częstego pisania:-)
Dzisiaj chodzę jak struta , nie mogę sobie miejsca znalezć . Jak to możliwe ,ze takie rzeczy dzieją się na świecie, przecież to maleństwo nie było niczemu winne i nie prosiło się na świat. Ja osobiście nie wierzę w ten wypadek moim zdaniem ona działała z premedytacją i od początku do końca miała wszystko zaplanowane .Za coś takiego dożywocie to za mało.......
 
Do góry