reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

rusałka dziękuję za miłe przywitanie :-)
postaram się pisać często.. ale u mnie z czasem to różnie bywa.. raz jestem raz nie ma mnie , czasem uda mi sięndrobić kilka tematów, czasem całe forum...
nieraz pisze w jednym miejscu a na inne już zabraklnie mi czasu :-(
ale przy 2 dzieci to wiadomo :-p hehe
jednak postaram się pisac często :-) bo ostatnio jakoś mam więcej czasu na pisanie.. w wakacje najgorzej bo często ,mnie w domu nie ma , a mąż też długo pracuje w sezonie więc więcej czasu spędzam z dzićmi , a jak mąż w domu wiadmom ze moge poisedziec ;-)
ale do wakacji to jeszcze szmat czasu :-)




 
reklama
Witam siejuz niedzilenie :p

kamcia teraz zauważyłąm ze Twoja córeczka tez Emilka .:)

spacmi sie nie chce ;/przeczytałam juz chyba poł internetu... czas obejrzec jakis głupi film, program cokolwiek co mnie "uśpi: :p

miłej niedzilei mamuski :)
 
Na-tuska ty to masz pore do pisania.
Y sie pakujemy i jedziemy do rodzicow do srody bo W zarazwyjezdza na delegacje i nie chce mi sie samej tyle czasu siedziec tak to przynajmniej jak wroca z pracy to bede misla do kogo usta otworzyc (doroslego znaczy sie;))

Milej niedzieli
 
na-tuska ,. nie moja córcia nie ma na imie Emilka tylko Emma :-)

natuska ja też ostatnio spać po nocach nie moge , mimo ze wstaję zmęczona :/
ale zasypiam dopiero o 2-3 w nocy :-(
wcześniej nie mogę.... masakra jakaś....
 
Vikamcia- witaj!:-)
między moimi chłopakami jest 1 rok i 10 m-cy, a młodszy urodził się na poczatku stycznia, a miał się urodzić jeszcze w grudniu zgodnie z wszystkimi usg ;-)
napisz parę słów o sobie na "poznajmy się" :-)

Bartek śpi, a Jasiek wykąpany ogląda bajkę.
w weekend mi się obydwaj pochorowali... w piątek Jasiek w drodze z przedszkola wymiotował i potem jeszcze w domu.
a w sobotę Bartek zaczął o 15 i skończył koło19 :-:)-(
biedne maleństwa...
coś im zaszkodziło. Jaśkowi chyba surówka z kiszonej kapusty w przedszkolu, a Bartkowi połączenie parówki i jogurtu...:baffled: chociaż wydawało mi się, że sporo czasu minęło między tą parówką i jogurtem, ale tej parówki wogóle nie strawił.
bałam się,że to jakaś grypa żołądkowa, ale na szczęście nie
 
Hej Dziewczyny...
Właśnie mam problem z moja Amelką w czwartek ubiegły miała szczepienie i od tamtej pory masakra, nie chce się przebierać jak tylko chce ja położyć, żeby przebrać pampersa od razu ryk, histeria i nóżka za pas i ucieka żeby tylko jej nie rozbierać... żadne zabawianie, bajki itd nie pomagają. Podobnie mam z kąpielą wcześniej chętnie przygotowywała z tata kąpiel później cały rytuał kąpieli pluskanie wannie z kaczkami a teraz... jak tylko wejdzie do wanny to zaraz wstaje jest jakaś nerwowa nie chce siedzie ani bawić się najlepiej to już uciekać... nie wiem co jej się stało tak mamy od kilku dni czy Wy miałyście podobny problem? Czy to odosobniony przypadek... nie wiem jak temu zaradzić bo rano przepieranie stawia na nogi cały blok tym krzykiem i płaczem... :no:

ViKamcia- Witaj serdecznie, ja tez od niedawna u nas będzie równica między dziewczynkami 18 miesięcy:):-)
 
Witam ...

my wciąż kisimy się w domku, bo niestety do mrozu doszedł słynny smog :crazy:
baaardzo lubię zimę, ale mogłaby się trochę zlitować ... -5 na prawdę by wystarczyło ...


ViKamcia, witaj !!! u nas podobnie jak u Ciebie - niecałe 17 m-cy różnicy :tak: tyle, że dziewczynki załapały się na 'rok po roku', bo Zuzu styczniowa :tak:
Widzę, że Twoja Vicky to też kawał kobitki ;-)
Dominika, jak chłopcy ???
Liza, Miki już zdrowy ???
Julisia, miłego wyjazdu :-)
Asiula, ja nie pomogę, bo moja Zuzu MMR nie dostała i nie dostanie :no: oby to tylko mały buncik, a nie reakcja na szczepienie :tak:

sprawa Madzi też nie daje mi spokoju :no: nie rozumiem i nie zrozumiem ...
 
moje niestety nie załapały się na rok po roku.. to też trochę dziwnie mi się tu pisze..
a czy są jeszcze mamusie które tu piszą mając dzieci z małą różnicą, ale nie rok po roku?? :-)
fajnie by było gdybym nie była sama w takiej sytuacji :-p
no a u nas bardzo chciałam rok po rpoku ale Vi była z listopada.. no i nie zdązyliśmy :-p za długo byłam bez @ :-p
Jol a Twoja jakie ma wymiarki że tak powiem?? :-pVi jest bardzo dużą dziewczynką :tak:
 
reklama
ViKamcia... moja jakieś 15 kg i 95 cm ;-) i stopa ... 26/27 w zależności od firmy :szok:
mała bardziej wymiarowa, bo ok 9 kg - na długość daaawno nie mierzona ...

my też chcieliśmy drugie jak najszybciej, ale musiałam starszą odstawić od cyca, żeby się wreszcie @ doczekać ;-)
 
Do góry