reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
na-tuska a wrzucasz jej jakieś zabawki do kąpieli?? Mój Daniel ostatnio maluje wannę, jak one się kąpią i jest w domu akurat. Takie farby specjalne do malowania płytek, wanny,dziewczyny radochę mają :tak:. W Smyku się kupuje :tak:
 
na-tuska a może macie w kabinie taki jak my, że jak się wyciągnie troszkę to się w środku zamyka i woda nie wycieka, a jak się dociśnie to wtedy woda ucieka :confused2:.
Nie no w wanience się nie zmieścisz :-D, myślałam po prostu że macie wannę jeszcze :tak: oprócz prysznica.
 
Hej mamusie:)
Kamilka od kilku dni ma stan pod gorączkowy 37,3 37,7 czasami 38 ,ale to rzadko . Tak sobie myślę ,że to może mieć związek z ząbkowaniem ,ale oprócz tego zachowuję się całkiem normalnie i przesypia nocki ,no może w dzień trochę mniej śpi.Może , któraś z was miała podobny problem ....
stawiam na ząbki! u nas zawsze jak zębole się przebijajaą to przez parę dni stan podgorączkowy i nic poza tym w dzień, a w nocy zdarza się że przebudzi się z płaczem, ale też raczej tylko tulenie wystarczało. przegląd szczęki zrób ;-)

ostatnio w biegu i jeszcze w tym tygodniu muszę wyprawic swoje urodziny a nie wiem co zrobic tzn wylukałam sobie na necie placek i chce go zrobic mam nadzieję że wyjdzie:-p szukam jeszcze jakiegos przepisu na tort moze macie cos sprawdzonego ??
ostatnio robiłam torcik wg tego przepisu i wyszedł pyszny http://alicja.przepisy.net/tort-szwarcwaldzki-z-wisniami/

albo tradycyjnie biszkopt + śmietana 30% + owoce

na-tuska to czekamy na zdjęcie i powodzenia u lekarza

Julisia o matko - 5 kartonów :szok::-D, jakaś promocja jest?? Czy jak??

Wczoraj byłyśmy w takim fiko landzie. Dziewczyny się wyszalały i ładnie poszły spać o 20 i spały do 7, a w łóżkach leżeliśmy do 8.30 :tak: - oj dawno tak nie było :confused2:
paki pampersów 4 szt 162 za 99zł, a że mój jest taki że jak i tak będzie potrzebne to po co kilka razy przychodzić to zapas zrobił na jakieś małe pół roku :-D :-Dzreszta jak ze wszystkim - jak poszedł mi kupić wkładki laktacyjne w 2 miesiącu Milenki to już teraz nie musiałam kupować bo pomimo że 9miesięcy karmiłam to nadal zapas jest :-D
fajnie z tą fikolandią :-) i rodzice mieli radochę później bo spokój

Dziś zamówiliśmy chłopcom łóżko piętrowe!!! Tysiak nie nasz :( no ale trzeba było.

Ja oczywiście też zakupy. W Diversie była promocja -50%, więc kupiłam 2 bluzki. A dziś kupiłam sobie czerwoną (!) marynarkę – mam nadzieję, że niedługo mi się do pracy przyda ;)

Boshe jaki mój synek już duży... Uczy się recytować wierszyk na dzień Matki... wiecie jak serce mi wtedy bije łza w oku kręci?!?
chwal się łóżkiem! i marynarką też!
wyobrażam sobie te wzruszenie, samej mi się zrobiło cieplusio!

Magda biedactwa moje, serduszko to Ci teraz musi pękać i maleństwo zapłakane :-( tylko sobie nic nie zarzucaj najwyraźniej jeszcze nie czas dla Was na żłobki i już, a męczyć tak dziecko ja też bym nie miała sumienie! radę dasz, zobaczysz! a jak będzie ciężko to zawsze jakoś inaczej będziesz mogła zorganizować sobie pomoc, DACIE RADĘ!!!
a co do rocznicy to my mieliśmy 2 maja czwartą i przypomniałam sobie o tym dopiero wieczorem w łóżku :baffled: mój zresztą też:baffled: ale w następną to na pewno sobie odbijemy:-)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki!!!:-)



madziu ojjj porazka z tym zlobkiem, masakra!teraz chociaz wiesz ze, mlody nie akceptuje zlobka i bedziesz musiala dac rade,! <a na marginesie drugie szczescie to dziewczynka , czy chlopak?> a teraz tulcie, sie z mlodym, ukochajcie, bo dla was obojga napewno to byl duzy stres! co do rocznicy slubu my w grudniu mielismy druga i tez jak stare kapcie, tv,pizze zamowilismy, i tyle takze zajeb....y romantyzm:-D


maks_olo kochana koniecznie pochwal sie zakupami???? a jeszcze ciekawa jestem, olo nie bedzie juz w lozeczku spal?? bo ja sobie nie wyobrazam roksany spiacej w normalnym lozku, juz widze oczami wyobrazni jak buszuje w komodach z ubraniami i wywala wszystko w srodku nocy:-D ogolnie mamy z tym problem wystarczy na chwile sposcic ja z oka a juz wywala wszystko z komody :no:nie wiem jak ja oduczyc tego:hmm:


na-tuska ojjj wiem co przechodzisz, mialam to z roksana, darla sie jak opetana jak wsadzalam ja do wanienki, u nas pomogla masa zabawek, u ciebie zawiodla, to moze faktycznie jakies farbki do wody?z tym basenem to moze pomoze, trzeba wszystkiego sprobowac, zeby przekonala sie do wody!


u nas odpieluchowania dzien 2.... i powiem ku mojemu zaskoczeniu ze roksana wie o co w tym chodzi! sama leci po nocnik jak czuje ze idzie siku, siada i sprawa zalatwiona, wczoraj raz zdarzylo jej sie posiusiac, jak zagapila sie na reklame, poleciala coprawda na nocnik ale juz nie bylo czym siknac, jeszcze przed nami kupa, bo wczoraj jak i dzis w porannego pampka nakupkala wiec zobaczymy jak jej pojdzie grubsza spawa:rolleyes2: chodzi w spodniczce, bo za diabla nie da zalozyc sobie ani rajtuz ani majtek wiec dobra chociaz ta spodniczka zeby nie swiecila kinem:-p:happy:

i ogalszam wszem i obec ze odwiedze pierwszy raz od baaaardzo dawna fryzjera, musze pasemeczka na chrzciny dominika zrobic, i sciac te maje kedziory takze dla mnie to duze wydarzenie:laugh2: aha i pzrydalo by sie opalic troche, trzeba zaczac wygladac jak czlowek:laugh2:
 
reklama
Hej

Milenka ma mega marud dzisiaj :/ przewijamy - ryk, ubieramy - ryk, jemy - ryk, bawimy się - ryk... jejku jak ja przeżyję dzisiejszy dzień
a mi się nic nie chce :eek:
 
Do góry