reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
U mnie dziś napierdziela lewy jajnik, ten w którym na USG był pęcherzyk 21 mm w czwartek, kreska w owulacyjnym mega ciemna, wiec owulacja nadchodzi i starego powinnam dorżnąć ostatni raz w tej chwili, ale po 5 dniach trzonowania codziennego nie chce mi się, jeszcze się zwijam z bólu i dopadło mnie przeziebienie...
Ja się wpisywałam na 28.12 na testowanie, ale się przesuwam na 31.12. To będzie bardziej właściwe niż 28.12 patrząc na date owulki...
 
Nic nie było nowego. Ultra mało seksu chociaż wydaje mi się, że nieźle się wstrzeliliśmy z tymi dwoma razami😂😂😂
Suple mocno olałam brałam tylko witaminę E.
U mnie sukces będzie jak urodzę, wszystko co wcześniej jest po prostu dziełem przypadku
To może ja powiem co zrobiłam inaczej. Otóż piłam w tym cyklu siemię lniane i zjadłam środek z całego ananasa jakieś 6dpo :D reszta jak zwykle czyli suple pregna start i magnez.
A tak naprawdę uważam że udało nam się poprostu trafić w owu, bo bardzo wyraźnie ją w tym miesiącu czułam :)
 
Dziewczyny, czy endometrium 7mm 5dpo przekreśla szanse na ciążę? Lekarka, która robiła usg była skrzywiona i stwierdziła, że no mogłoby być lepsze. To ja wiem, ale co z tym zrobić?
Progesteron 21dc to 17,89 ng/ml, estrogenów nigdy nie sprawdzałam. Czy którejś udało się z tak marnym cienkim endometrium? Bo kolejny lekarz też nie widzi w tym nic złego, twierdzi że wyniki usg (w tym opisane endometrium 7mm) prawidłowe 😐
 
Dziewczyny, czy endometrium 7mm 5dpo przekreśla szanse na ciążę? Lekarka, która robiła usg była skrzywiona i stwierdziła, że no mogłoby być lepsze. To ja wiem, ale co z tym zrobić?
Progesteron 21dc to 17,89 ng/ml, estrogenów nigdy nie sprawdzałam. Czy którejś udało się z tak marnym cienkim endometrium? Bo kolejny lekarz też nie widzi w tym nic złego, twierdzi że wyniki usg (w tym opisane endometrium 7mm) prawidłowe 😐
To takie wymagane minimum
 
reklama
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Awesome 🥰🥰 wroc do nas jak będziesz drugie robić, ja tu będę 🤣🤣🧡
 
Do góry